קידום בית עסק בתחום העיסוי והמסאג

עיסוי מספק את כל מה שהלקוח צריך בשביל להשתחרר מענייני היום יום ולהעניק לעצמו כמה דקות של מרגוע אמיתי. אבל, חשוב להבין: נקודת מבטכם כמטפלים היא בשום אופן לא נקודת מבטו! אתם, כמי שמעניקים לו שירות, נמצאים בשוק שמהווה את אחד התחרותיים והעמוסים בישראל. גם אם המכון שלכם לא נמצא בתל אביב או בירושלים, יהיה לכם מאד קשה למכור את השירות ולשכנע את הקהל שאתם המטפלים האזוריים הטובים ביותר. כיצד ניתן לעשות את זה כיום שלא ניתן היה בעבר? אך ורק באמצעות האינטרנט. בואו ללמוד כיצד להפוך את הכישרון שלכם בתחום המסאז' למכירות בפועל וביעילות!

התבססו על חברת קידום אתרים מומחית

חברת קידום אתרים תוכל לסייע לכם למפות את שירות העיסוי שלכם לעבר קהלי היעד הנכונים. היא תעשה זאת בהתבסס על חומרים כתובים, בשילוב וידאו ארט שלכם. בנוסף על כך, תיעזר החברה בשירותי קידום ממומנים בפייסבוק ובגוגל על מנת לפרסם שירותי מסאג ועיסוי שאתם מעניקים. באמצעות מהלכי קידום ממומנים אלו ניתן יהיה להפיק עבורכם דף נחיתה, דרכו רק אלו שמתאימים לשירותים שלכם יוכלו להגיע אליכם, בהתאם לשאלון ממוקד שיחובר במיוחד עבור לקוחות עיסוי או מסאג.

סוגי מהלכי קידום שניתן לממש עבורכם

  • קידום אורגני – מבוסס על כתיבת מאמרים וחומר כתוב באתר שלכם, בבלוגים מקצועיים ובפורומים מקוונים.
  • קידום ממומן – מהלכי קידום בתשלום שמוצעים על ידי פייסבוק או גוגל באמצעות מודעות וידאו או תמונה.
  • וידאו ארט – העלאת וידאו מקצועי שעוסק במסאג או בעיסוי שאתם מעניקים. מומלץ לצלם וידאו עם לקוח, אם ניתנת הסכמתו לכך.

מטרות הקידום לשירותי עיסוי ומסאג

שימור הלקוחות הקיימים והרחבת כמות הלקוחות הקיימת, הגעה לקהלי יעד גדולים עם פוטנציאל התרחבות משמעותי, ועדי עובדים, קבוצות מאורגנות, וכד'. נקיטה בצעדי קידום נכונים יכולה להפגיש אתכם עם מיטב הלקוח7ות בפרקי זמן קצרים ביותר.

הסודות מאחורי קידום מוצלח

על מנת להבטיח קידום מוצלח של בית העסק שלכם חשוב לנקוט בצעדים הבאים: להעלות תכנים מדי שבוע וחודש, באופן קבוע. סרטון לפחות אחת לשבועיים, תכנים ומאמרים אחת לחודש לפחות. יש לבצע בדיקה של החומר שאתם מעלים ולפקח על כך שאין לכם סנקציות מגוגל, רק קידומים כלפי מעלה. חברת קידום מומלצת תדאג עבורכם להתהוות כל התמורות הללו.