טיפים לבחירת שירות ייעוץ לעסק המספק מידע על החזרי מס בדיקה ומימוש

במאמר מידע זה נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לבחור שירות ייעוץ מס לעסק שלכם בתחום החזרי מס. בתקופה זו של ימי מתח בזירה העסקית, כשימי הקורונה מותירים אותנו באי וודאות, רשויות המס מתגייסות לעזור לעסקים, וכאן ההזדמנות שלכם לקבל את העזרה שמגיעה לכם: החזרי מס בשל ירידה במחזור הרווחים. חשוב לציין כי לעובד שכיר בימים כתיקונם, ככל שיש לו משלח יד עיקרי, עם משכורת שאינה חורגת מסף המס, ניתנות נקודות זיכוי במס הכנסה. בתי עסק לא נהנים מהטבה זו, אך בימים אלה ניתן להתחיל תהליך בקשת החזרי מס בדיקה ברשויות במס ומימוש – כאשר התגלתה היתכנות.

טיפ מס' 1 – בחרו בשירות ייעוץ מס ייעודי לעסקים

חשוב לבחור בשירות ייעוץ מס שמסייע בעיקר לעסקים וחברות. גם אם אתם עובדים מול משרד רואי חשבון, בנושא זה מומלץ מאד לשמוע חוות דעת שנייה ולכל היותר להעבירה לטיפולו. בחברה זו יספקו לכם את כל המידע שאתם צריכים על נקודות זיכוי במס הכנסה שמגיעות לכם בצל המשבר, ועל המענק שמגיע לעסק שלכם, בהינתן שהוא נמצא מתאים לכך.

טיפ מס' 2 – ודאו שהשירות עוסק בכל הנושאים הנדרשים לבתי עסק

החזרי מס בעקבות החזרת עובדים למעגל העבודה מחל"ת, החזרי מס בעקבות ירידה במחזור העסקי, ועוד. חשוב ששירות החזרי מס יהיה בקיא בכל הנושאים שמאפיינים את שגרת הניהול של בתי עסק ועל כן יוכל לספק לכם את המענה הנדרש מול רשויות המס.

טיפ מס' 3 – מומלץ לשמוע חוות דעת מבעלי עסקים אחרים

בעלי עסקים שחיפשו שירות כמו החזרי מס בדיקה ומימוש בפועל – בוודאי עובדים עם שירות ייעוץ מס מתאים. מומלץ להיוועץ עמם ולברר מהו טיבו של השירות ועד כמה הוא אכן יוכל לסייע ולהסדיר את ההחזר המבוקש. בנושאים כמו נקודות זיכוי במס הכנסה והחזרים, מומלץ מאד להיוועץ בקולגות שלכם ולבחור בשירות שניכר כיסודי ומתאים ביותר להשלמת הפעולות מול רשויות המס. בדרך זו אתם תוכלו להבטיח כי החזרי מס ימומשו עבורכם באופן מיטבי, בהתאם לחוק ועל הצד הטוב ביותר עבור בית העסק שלכם.