טיפים לבחירת עורך דין מומחה להוצאה לפועל

עורך דין מומחה להוצאה לפועל אמון על ייצוגם של אנשי עסקים או פרטיים שנקלעו לחובות בהוצאה לפועל. על פי רוב, הנושים יפנו לרשות גבייה זו בבקשה לפתיחת תיק לחייבים שעיכבו, הלינו שכר או לא שילמו על שירות או מוצר שהם רכשו. נקלעתם לבעיה מסוג כזה? כך מומלץ לבחור עורך דין מומחה להוצאה לפועל.

על העורך דין לבוא מרקע של ייצוג חייבים מול נושים פרטיים וגופים מוסדיים

עליו להיות עורך דין פשיטת רגל, הוצאה לפועל וכל תחום אחר שעוסק בגבייה, כולל ייצוג החייבים ישירות מול הנושים לפני שפונים להסדר נושים רשמי, בניסיון להגיע להסדר דרך בוררות. הכשרה מרקע זה מעידה כי זהו האיש שיוכל לייצג אתכם אם וכאשר נקלעתם להיות חייבים בהוצאה לפועל.

על עורך הדין לגבש פתרונות יצירתיים לייעול והקלה בתשלום החוב של המיוצג שלו

איחוד תיקים ללשכת הוצל"פ אחת, בדיקת התקשרויות קודמות בין הוצל"פ לחייב, עיקולים שלא נעשו כדין, הצבת יעדים שלא עונים בקנה אחד עם דרישות החוק, ועוד. עורך דין מומחה להוצאה לפועל צריך להשתמש בכלים שהמחוקק מספק לו על מנת לייצג את החייב שלו בדרך מיטבית, לגרום לכך שנטל החוב יהיה מינימאלי ולייעל הליכי חוב ככל האפשר, באמצעות איחוד תיקים.

הבנה בייצוג חייבים בהסדרי נושים אחרים – יתרון

כמובן שאם זהו גם עורך דין פשיטת רגל, יותר מכדאי לשמור עמו על קשר. עורך דין פשיטת רגל יוכל לסייע ללקוח אם ייקלע להליך זה, ולחתור למתן הפטר כללי שנעשה בסיום ההליך. עורך דין מומחה להוצאה לפועל אשר יש לו ידע משפטי וניסיון ייצוגי מול מוסד פשיטת הרגל יוכל לסייע ללקוח שלו לשמור על רף אמינות גבוה, להישאר בהליך ואך לפעול לשיקום תדמיתו בעולם העסקי מרגע היציאה מההסדר ומתן הפטר כללי. עורך דין מומחה להוצאה לפועל יספק ללקוחותיו את כל הייעוץ לו הם נדרשים בשעה שהם בהליך ויפעל לייצגם בזמן אמת בבתי משפט ומול מוסד זה ישירות. בקיאות וידע בכל סוגי הסדרי הנושים, מבוררות פרטית ועד הוצל"פ ופשיטת רגל תסייע לכם לקבל גיבוי מלא בכל פעם שתיקלעו לחוב. אין לדעת לאן החוב זה עלול להוביל אתכם ולכן מומלץ לבחור בשרד עורכי דין שישכיל לגבות אתכם בכל מצב.