המדריך להסדרת ויזת סטודנט לישראל

יהודי תושב חו"ל? דובר עברית המתעניין בלימודים בישראל? בואו ללמוד הכל על ויזת סטודנט לישראל! ויזה זו הנה המסמך המאפשר לכל מי שאין לו אזרחות ישראלית ללמוד בישראל. מתוקף חוק השבות, יהודים זכאים להוציא אזרחות, אך במידה והיא טרם הוסדרה, מומלץ להוציא, בהליך מהיר יחסית, דרך משרד עורכי דין מומחה, ויזת סטודנט לישראל. ויזה זו, שנקראת אשרה א/2, מאפשרת למי שמחזיק בה ללמוד בישראל ולקיים את עצמו מסביב לחוג לימודיו.

פנו למשרד עורכי דין מומחה בוויזת סטודנט לישראל

משרד עורכי דין זה יושב בישראל עצמה אך מסייע לתושבי חוץ להשיג ויזת סטודנט לישראל באמצעות ביצוע פרוצדורות נדרשות. בפנייתכם למשרד עורכי דין אתם זוכים לשירות מילוי טפסים מהיר, העמדת המסמכים שלכם להגשה והוצאת ויזת סטודנט לישראל בפרק זמן מהיר יחסית.

ודאו כי המשרד מספק אשרות ואישורי שהייה במקומות אחרים בעולם

בכך, אתם יכולים להבטיח כי במידה ותבקשו להגר למקום אחר, אותו משרד יהיה לעזרכם. משרד זה מלווה לקוחות לא מעטים במתן אזרחות קנדית. אזרחות זו מאפשרת לכם לעבוד באחת המדינות המפותחות בעולם, ולבסס את שגרת החיים שלכם שם. כמובן שהוצאת ויזת סטודנט לישראל היא אתגר מסוג שונה, אך ריבוי ידע על התחום המשפטי בעולם עשוי לסייע לכם בעתיד.

הצטיידו במסמכים הנדרשים להוצאת הוויזה

כעת, כשאתם חלק מחוג לקוחותיו של משרד מומחה בהוצאת ויזת סטודנט לישראל תצטרכו להיעזר במסמכים שונים המזהים אתכם ומעידים על פועלכם, לבקשת עורך הדין ובהתאם לחוק. יש להצטייד במסמכים הללו ואם יש לכם עותק יחיד מהם, כדאי לבדוק אם אפשר לספק העתק, ולא את המסמכים המקוריים.

בררו נתונים על הוויזה שאתם עומדים להוציא

לכמה חודשים היא תקפה? מהם תנאי הוויזה שלכם כישראלים חדשים? מומלץ לברר כמה שיותר פרטים על אשרת א/2 לבדיקה האם סוג כזה של אישור שהייה מתאים לצרכים שלכם. לתלמידים ולסטודנטים זהו הפתרון היחיד האפשרי. זוהי ויזת סטודנט לישראל המאשרת אל לימודיו של מי שמבקש ללמוד בישראל ומספקת לו את כל התשתית החוקית להשתקעות בישראל לצורך כך. חשוב לבדוק היטב את הוויזה שאתם מסדירים בלשכת עוה"ד על מנת להסיק לגבי התאמתה עבורכם.