דירת ירושה? עומדים להשתמש בה כמשרד? הזמינו שירות פינוי דירה מקדים

אם קיבלתם דירה בירושה והתכנון שלכם הוא להשתמש בה בתור משרד, זכרו כי מדובר במקום עבודה קבוע או קבוע למחצה. אתם עומדים לשהות בו לא מעט שעות, ובמידה ותעבדו עם שותף או עובד נוסף, הצורך בניקיונה גובר מאי פעם. דירה שניתנה בירושה אינה דירה שהיא "רק" מלוכלכת כמו דירות רגילות שהוזנחו. דירת ירושה היא דירה שבסיכוי לא קטן בכלל יימצאו בין קירותיה כתמי שתן, מחילות של מכרסמים ומוקדי הזנחה קשים נוספים ברמות הללו. הדבר נובע משני טעמים: אם הקשיש שהוריש לכם אותה גר עם עובד סיעודי בדירה, הוא למעשה לא תחזק אותה והיה תלוי בו ביישום המלאכה. בשל כך שהוא לא איש קונסטרוקציה אלא איש סיעודי, הוא כנראה לא הצליח למצוא את כל הפתרונות לכל הבעיות שהתגלו. במידה והקשיש גר בבית אבות במשך 15-30 השנים האחרונות לחייו, זה פרק זמן שאף אחד לא גר בדירה הזו והיא הייתה דירה נטושה. זה, לבטח יזרים לא מעט בעיות היגיינה קשות. לכן, פינוי דירה הוא שירות שחובה להסדיר לפני שנכנסים לעבוד בה.

מה מפנים בפינוי דירה?

פינוי דירה הוא שירות שחולש על פני כל הדירה לפינוי תכולה אגרנית ומוקדי הזנחה. במסגרת שירות זה נעשה פינוי גגות, במידה והדירה מחוברת לגג עם עליית גג. במקביל, נסרקים כל חדרי המגורים והשינה, המטבחים וחדרי השירות למציאת מוקדי הזנחה וניקיונם. בסיום התהליך יתבצע ניקיון יסודי לכל חדרי ומסדרונות הדירה במרוכז והיא תוגש לכם כשהיא 100% מחוטאת ומוכנה לשימוש.

איך אפשר להסדיר את מחיר השירות?

ניתן לשלם תשלום מלא, או להחליף חלק מתכולות הירושה הנוספות שקיבלתם במחיר השירות או בחלקו. שירות זה נקרא "פינוי דירה וירושה". חברת הפינוי מפנה את תכולות הגרוטאות לצד תכולות היוקרה שהחלטתם למסור, והן תימסרנה לחברה בתמורה להנחה בחלק מהמחיר, ובמידה ומדובר בתכולות יוקרתיות מאד, ייתכן אפילו שכנגד המחיר כולו.

כיצד השירות מיושם הלכה למעשה?

פינוי דירות מתבצע באמצעות ציוד הורדה מגובה, בו משתמשים לשם פינוי גגות. במקביל, צוותי עובדים מומחים סורקים באופן מתואם את כל שטח הדירה ומסירים ממנה כל מוקד הזנחה מסכן שגרה. הצוותים יפעלו זה מול זה בשיתוף פעולה מלא כדי להסדיר עבורכם דירה חפה ממוקשים ומוכנה לשימוש.