פירוק חברה מרצון ללא בית המשפט המחוזי על ידי עורך דין מומחה

פירוק חברה מרצון נעשה על ידי עורכי דין המתמחים בסוגיה זו, ללא התערבות בית המשפט. מדובר בחברה שעשויה להיות מאד רווחית ובעלת יכולת לפרוע את כל חובותיה, אבל השותפים הסתכסכו, הבעלים מכר מניות לאדם שהתגלה כמתנגדו, ועוד. פירוק חברה מרצון במקרה כזה אינו נדרש לביצוע בבית המשפט המחוזי, כמו המצב שהחברה שקועה בחובות ועל כן צריכה להתפרק. פירוק חברה מרצון זהו הליך שנעשה מול רשם החברות ישירות, כשהעורך דין המפרק הוא הגורם המתווך בין החברה לרשם.

גישה ראשונית לפירוק החברה

על מנת להתחיל לבצע את פירוק החברה, על עורך הדין להגיש לרשם החברות דו"ח ובו מפורט שהחברה יכולה לפרוע את כל חובותיה. לא עומדת נגדה שום תביעה כספית וכל שבעליה רוצים הוא להתפרק מרצון. הדבר נעשה לאחר בדיקה שאכן כך המצב והחברה כשרה להתחיל להתפרק מרצון.

יישום פירוק החברה

פירוק החברה ייעשה כך שבסופו של דבר ברישומי רשם החברות, בסעיף "סטטוס" יופיע הרישום "לא פעילה". עורך דין מומחה ליישום פירוק חברה מרצון יוכל לזרז הליך זה ולדאוג שככל שחובות החברה שולמו – היא תהיה רשומה כמפורקת.

ייצוג מקיף בכל שלבי הפירוק עד ליישומו

במידה ופקידים ברשם החברות ובמשרד המשפטים בכללותו יערימו קשיים על הפירוק יתייצב עורך דין פירוק חברה מרצון לימין הבעלים ויטפל בהתנגדויות אלו על מנת להחיש את הפירוק. בגדול, חברה שאינה חבה לאף אדם או ישות עסקית אחרת רשאית להתפרק מרצון.

ייצוג משפטי בתחומים נוספים

פירוק חברה שלא מרצון, דרך בית המשפט המחוזי, הנפקת מסמך יפוי כוח מתמשך המסייע לילדים של קשישים לקבל החלטות בעניינם, ייצוג בדיני מקרקעין, ועוד. משרד זה מומחה בליטיגציה מסחרית בתחומים רבים ויוכל לסייע לכל הזקוק לשירותים משפטיים בתחום – לקבלם באיכות חסרת פשרות. המשרד בקיא בדיני מסחר ובדיני חברות ויכול לגבש קו ייצוג מקצועי עבור לקוחותיו אל מול הרשויות השונות. רק ייצוג שכזה יוכל לסייע לכם להתגבר על מכשולים שונים בתחום המסחר ודיני חברות. פנו למשרד עורכי דין זה כדי לסייע לכם לפרק חברה מרצון, להנפק יפוי כוח מתמשך, ועוד.