אמצעי ריסוס נגד נמלים ללא כימיקלים

נמלים ניתן להדביר באמצעות 3 דרכים טבעיות. כאשר הן מופיעות בחצר, הפתרון הוא פיתיון בזלת שגורם להרעלה של המלכה על ידי הפועלת שסחבה את החתיכות הרעילות. כאשר הנמלים נמצאות בתוך הבית ניתן להשתמש בג'ל נגד נמלים ובאמצעי ריסוס נגד נמלים. במאמר זה נתמקד בתמורה של הריסוס ונסביר מדוע היא הטובה ביותר לשימוש פנים ביתי. קריאה מהנה!

ריסוס ללא ריח וללא רעלים

אמצעי ריסוס זה הוא כמעט היחיד בתחום ההדברה שאינו מכיל ריח ואינו נחשב רעיל ולכן אין צורך להיות מדבירים מוסמכים כדי לעשות בו שימוש. לצד זאת, זה חומר מאד אפקטיבי. בניגוד לבני האדם, הוא משפיע רבות על הנמלים עצמם וגורם להם לברוח משהייה קבועה בתוכו.

הפקת אמצעי הריסוס – מפרח החרצית

אמצעי הריסוס מופק מפרח החרצית ועל כן אינו משאיר ריח. בטבע, נמלים נרתעים משיח או עץ עליהם גדלים חרציות, וכך יקרה גם בבית שלכם. עם אמצעי ריסוס נגד נמלים המבוסס על מיץ מפרח החרצית, אתם בטוחים לא רק ברמה הכימית אלא גם ברמת הפרקטיקה: הנמלים, לאחר שהודברו, לא יבואו לבקר אתכם עוד.

יישום ריסוס ללא עבודות הכנה ופינוי

אתם לא צריכים לשוחח עם הילדים והטף שלכם לקראת פינוי. ניתן לרסס כאשר כל בני ובעלי החיים של הבית נמצאים בו מבלי שתחושו כל כשל נשימתי או ריחני. מדובר בחומר 100% טבעי שספיגתו היא בדיוק כמו ספיגת ריח החרצית כאשר מטיילים בשדה.

ניתן לרסס ליד מזווים ומקררים עם מזון בפנים

החומר עד כדי כך ידידותי שניתן להשתמש בו אפילו בלי לפנות את המזון מהמטבח שלכם. פשוט קונים את החומר מחברת מוצרי הדברה, והריסוס קל ליישום עצמאי.

מאושר המשרד להגנת הסביבה

אמצעי ריסוס נגד נמלים מסוג זה אושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. הדבר מבטיח עמידה בתקנים מחמירים של בטיחות. ריסוס נגד נמלים מסוג זה הנו קטלני ביותר עבורן וצפוי להרחיק אותן לחודשים ארוכים לקינון שורה בבית שלכם. השתמשו בו בתבונה וצרו קשר עם חברת המכירה בעת הצורך, כאשר אתם חושבים שאתם זקוקים להדרכה לפני הריסוס.