כל מה שצריך לדעת על ריסוס נגד פשפש המיטה

אם הזעקתם חברת הדברה בגלל חיית המחמד, רוב הסיכויים שאין לכם פשפש המיטה אלא פרעושים רגילים. פשפש המיטה הוא זן אחר של טפיל, שגם בשכונות מאד מוזנחות ועניות הוא בקושי נמצא. דיירים בעבר דווחו עליו בדירות מוזנחות בצירי תנועה ראשיים של שכונות עוני בדרום תל אביב ובחולון, ואסירים בבתי כלא מדווחים עליו חדשות לבקרים, שם הוא הכי נפוץ. הסיכוי שבבית מודולרי באזור מבוסס יהיה פשפש מיטה הוא קלוש עד אפסי גם אם חיית המחמד שלכם הוזנחה ולא זכתה לטיפול באמפולה.

פרעושים – קיימים בכל מקום, מתעוררים כשיש חיית מחמד בסביבתם

גם בימים שלא הייתה לכם חיית מחמד, היו לכם פרעושים בשטח המגורים שלכם. הם פשוט היו מתחת לאדמה. מרגע שמגיעה חיית מחמד לאזורכם, הם מקוננים בגובה הקרקע, מטילים ביצים והן מתבקעות בהמוניהן בחודשי הקיץ. הפרעוש הוא השלב האחרון בבקיעה הזו, ולכן כשמתחמם מזג האוויר בתקופה שבין פורים לפסח, מומלץ מאד להזמין הדברה אם יש לכם חיית מחמד. אולם שימו לב, גם אם מאד מגרד לכם ואתם סבורים שזה לא מהחיה, כדאי מאד לבדוק שוב, לקחת לווטרינר שיראה זאת בעצמו. רוב הסיכויים שהוא ימצא איזשהו פרעוש או אסופה של פרעושים שגרמו לכך. הסיכוי לפשפש המיטה בתוך ביתכם מאד נמוך, וזאת אף על פי שבשנים קודמות דווחה התפשטות שלו ברחבי הארץ. עובדתית ריסוס נגד פשפש המיטה או ריסוס נגד פרעושים נעשית בעיקר בדירות מוזנחות ובבתי האסורים.

נתקלתם בבעיה שמצריכה הדברה? צרו קשר עם מדביר מוסמך

חשוב לוודא כי ההסמכה היא מטעם משרד החקלאות. כמו כן, מאד מומלץ שתוודאו כי המדביר פועל בסמוך ל- ד' אמותיכם ועל כן פועל בשטח שלכם ומכיר אותו על בוריו. הרבה פעמים בעיות הדברה לא קשורות לבית שלכם אלא לסביבתו וזה מצריך התמצאות של מדביר מקומי. אם אתם גרים בבת ים –חברת הדברה בחולון או בבת ים תהיה, על כן, עדיפה על חברת הדברה בהרצליה. אבל אם אתם מרמת השרון? רק חברת הדברה בהרצליה וסביבתה תוכל להיות לכם לעזר. כך, אתם מבטיחים לעצמכם איש מקצוע בעל ניסיון באזור בו אתם גרים, שיהיה לו מענה מהיר לכל בעיית טפילים שהתעוררה בשטח שלכם.