כדים מעוצבים לחצר המשרד – טיפים לבחירתם

מעוניינים לעצב את החצר במשרד שלכם באופן אומנותי במיוחד? אין כמו כדים מעוצבים כדי להשפיע על המרחב החיצוני של המשרד שלכם, למשוך אליו קהלי יעד וליצור מראה מרשים במיוחד ברחביו. באלו כדים מעוצבים מדובר? מהם המאפיינים שלהם וכיצד תדעו איזו עבודה הכי תתאים לחצר של המשרד הספציפי שלכם?

כדי כדרות מחרס מזוקק שנוצרו על ידי כדר מקצועי

כדים מעוצבים אלו הם העבודות שאתם צריכים בחצר של המשרד שלכם. כדים מעוצבים בעיצובים מלוטשים מעין אלו יהפכו את החצר שלכם לאחד המקומות המפוארים ומרהיבי העיין שניתן לצפות להם. כדים מעוצבים ברמה כזו יגשימו עבורכם את כל מה שאתם מצפים לו בחצר ויהפכו אותה למעוצבת במיוחד.

בחירת כדים מעוצבים המתאימים לחצר שלכם

הבחירה צריכה להיעשות על בסיס עיצובי. באמצעות תמונות של החצר שלכם במשרד, ניתן לאפיין כדים מעוצבים שיתאימו למקרה המבחן ולהציב אותם בלוקיישנים ייעודיים. ניתן יהיה לסייע לכם לבחור כדים מעוצבים, אך ההמלצה שלנו היא להשוות את המראות הטבעיים והמלאכותיים בחצר שלכם, דשא, ריהוט גן, גדרות, דלת המשרד וכד', לכדים הן בצבע והן בצורה ולבחור באובייקט המתאים ביותר מבחינה עיצובית.

קביעת גודלו של הכד המעוצב

במידה והחצר שלכם מאד קטנה מומלת לבחור כד דק וקטן ובמידה והחצר גדולה מומלץ ללכת על כד עבה וגדול. גם בחצרות קטנות יחסית, יהיה זה כד גבוה ולא נמוך כיאה להצבה בחצרות, ובשונה מכד לשימוש אישי בתוך הבית. ומה כדאי להוסיף לכד שלכם כדי לעבות עוד יותר את העיצוב?

מזרקות לגינה – מקור מים לתפארת להעשרת העיצוב בגינה

מזרקות לגינה ייקחו את החצר שלכם ליעד שונה ממה שהורגלתם. עם מזרקות לגינה ניתן ליהנות ממים זורמים שייצרו נופים חדשים בחצר שלכם. בשילוב כדים מעוצבים – יש לכם את כל האפשרויות לחייך כשמולכם חצר מעוצבת ומרשימה במיוחד. מקור מים זורמים מעוצב כמו מזרקה מעוצבת, כשמותקן עם כד מעוצב לצדו ייצור הרגשה שונה לחלוטין בחצר מבחינת העיצוב וימשוך עובדים ואורחים רבים למקום. באמצעות כדים מעוצבים ומזרקות לגינה גם אתם יכולים ליהנות מחצר משרדית מעוצבת במיוחד ברמה שונה לחלוטין ממה שהכרתם עד כה.