כמה עולה שער חשמלי?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים אפשרות להתקין שער חשמלי בבית או בבית העסק שלהם. שער חשמלי מאפשר להגיע לאבטחה גבוהה יותר, לשלוט טוב יותר על הנכנסים והיוצאים ולהפוך את המעבר במקום לנוח ויעיל יותר. יחד עם זאת, ההתלבטות אשר בגללה לא מעט אנשים חושבים האם זה כדאי להם היא המחיר.

רבים בטוחים כי העלות של שער חשמלי הינה גבוהה מאוד, ולכן אנשים אשר להם תקציב מצומצם יחסית תוהים האם זה משהו שהם בכלל יוכלו להרשות לעצמם.

אם גם אתם נמצאים בשאלה הזו, ורוצים לדעת כמה עולה שער חשמלי ואיך תוכלו למצוא את המחיר המשתלם והנכון ביותר עבורכם, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

 

גודל השער

אחד הנתונים אשר ישפיע באופן מהותי על המחיר של השער הוא הגודל שלו. היום אתם יכולים למצוא שערים חשמליים במגוון רחב של גדלים שונים, החל משערים קטנים המיועדים לבתים פרטיים ולמעבר של אדם בודד, ועד לשערים גדולים מאוד המיועדים לבתי עסק או מרכזים מסחריים.

לכן, כאשר אתם מבצעים בדיקת מחירים קחו בחשבון כי לגודל השער בו תבחרו יהיה השפעה ניכרת על המחיר הסופי.

 

הטכנולוגיה

עם התקדמות הטכנולוגיה תחום השערים החשמליים עבר גם הוא התפתחות משלו. היום ניתן למצוא שערים חשמליים בטכנולוגיות מתקדמות הקשורות לצורת הפתיחה של השער, שליטה מרחוק, רמת האבטחה שהוא מציע, בקרת הכניסה והיציאה ועוד. כמובן, ככל שהשער יכלול טכנולוגיה מתקדמת ואיכותית יותר, המחיר שלו יהיה גבוה יותר. לכן, אם מדובר בבית פרטי, אתם יכולים להוזיל את העלויות ולבחור בטכנולוגיה פשוטה יותר, אך בשימוש מסחרי חשוב מאוד לבחור טכנולוגיה מתקדמת אשר תשפיע משמעותית על השימוש שלכם בשער ועל השליטה עליו.

 

חומר הגלם

עוד דבר שיש להתייחס אליו הוא חומר הגלם ממנו מיוצר השאר. רוב השערים החשמליים בנויים מאלומיניום אך ניתן למצוא שערים מחומרים אחרים כמו זכוכית, עץ וכדומה, ובהתאם לחומר הגלם ועלויות הייצור של השער, יושפיע המחיר.