עורך דין הגירה לישראל: ויזת סטודנט ואזרחות

ישראלים לשעבר? מעוניינים לחזור ולגור בכור מחצבתכם? שוקלים לשוב לשם ללימודים? עורך דין הגירה לישראל ילווה את התהליך ויכשיר את שובכם למדינה בהתאם לשאיפותיכם. בדרך כלל, כאשר ישראלים לשעבר חוזרים לארץ, הם יבקשו לעשות זאת כדי לממש 3 מטרות שונות: שיבה לצמיתות, רילוקיישן לישראל או ויזת לימודים.

הגירה לישראל לצורך שיבה

הגירה לישראל עבור ישראלים חוזרים הכי כדאי להסדיר במשרד עורך דין הגירה לישראל. עורך דין זה עובד מול ישראלים לשעבר ומנפק עבורם את כל האישורים הנדרשים לצורך חזרה למגורים בארץ. עורך דין הגירה לישראל יגיש בשמם את הבקשה עם כל הנספחים הנדרשים ויזרז את קבלת האישור שיהווה את הבסיס לחזור ארצה.

הגירה לישראל לצורך רילוקיישן תעסוקתי

במצבים לא מעטים, בהם ישראלים מעבר לים כבר השתקעו במקום עבודה במדינה הזרה, יוחלט לשלוח אותם אל רילוקיישן לישראל. כאשר יש אישור מעסיק לכך, תהליך הנפקת אשרת השהייה הרבה יותר קל ופשוט מאשר מהגר שבא בלי רקע מסוג כזה, אבל ללא ספק ישנה עבודה שצריכה להיעשות. על מבקש האשרה להגיע למשרד עורך דין הגירה לישראל, למלא את הטפסים הנדרשים, לצרף את בקשתו של המעסיק שהוא יעבור לגור בישראל ולקבל אשרת שהייה לתקופת המגורים המדוברת.

ויזת לימודים

ויזה שבאמצעותה ניתן ללמוד בישראל. אם אתם תושבים זרים של מדינה אחרת אך מעוניינים לחזור לישראל ללמוד באחת מ- 6 האוניברסיטאות, בטכניון או במכללות, ניתן לנפק לכם אשרת לימודים אליה יש לצרף את מכתב הקבלה מהמוסד שאישר אתכם. בהתאם לכך, ובצירוף מסמכים מזהים וטפסי מילוי רלוונטיים, ניתן להסדיר עבורכם במשרדו של ערוך דין הגירה לישראל ויזת לימודים שתשרת אתכם בעת שאתם לומדים במוסדות הלימוד השונים בישראל. האשרה תקפה לכל סוג של מוסד לימודי, פרטי כמסובסד.

ייעול הגשת כל בקשה להגירה או מעבר למגורים בישראל

היתרון המרכזי של משרד עורך דין הגירה לישראל הוא בייעול הבקשה. הטפסים ימולאו בדיקנות וביעילות רבה, הפרטים המזהים הרלוונטיים מהדרכונים שלכם יצולמו וישודכו לבקשה, נספחים כמו מכתבי קבלה לאוניברסיטאות ולמכללות, מכתבים ממעסיקים וכד' יצורפו אף הם ובעזרת כל אלה ייבנה עבורכם קובץ בקשה שלם שיישלח למוסדות הרלוונטיים בישראל.