איך לבחור חברת ניקוי ספות

לא משנה עד כמה ננסה להתאמץ, הרי שבמרוצת הזמן הספה שלנו בבית תתלכלך ותצבור כתמים שונים. אלו יכולים להיות לכלוכים שהצטברו לנו על המכנסיים וכך עברו אחר כבוד אל הריפוד, אלו יכולים להיות כתמי שאריות אוכל זעירות אשר הכילו כמות שומן גבוהה, אלו יכולים להיות פעוטות שפולטים ולעתים גם ליד הריהוט שלנו ועוד מגוון רחב של סיבות.

אט אט, מבלי ששמנו לב, הספה כבר איננה נראית כה חדשה ולמעשה היא נראית די בלויה ודהויה. בדיוק בשביל זה ישנן חברות המספקות שירות מקצועי לניקוי ספות וריפודים. כשהכתמים עקשניים ונדמה להם שהגיע הזמן לקנות ספה חדשה, קחו עוד רגע אחד והזעיקו איש מקצוע שיפתור את הבעיה.

מגוון רחב של חברות

למען האמת המגוון הוא אפילו עצום ורב. ישנן שפע של חברות המספקות שירותים של ניקוי ספות, ועלינו לעשות את הבחירה המושכלת ביותר, זו שתניב לנו את מראה הספה שאבד ותוצאות מעולות.

ניקוי ספות יכול לעלות החל מ-350 שקלים ומעלה, כשהדבר תלוי בפרמטרים שונים לרבות סוג הריפוד, מידת הלכלוך של הספה וכן מידותיה של הספה.

אך אם תצטרכו לבחור בין חברות שונות, הרי שאלו הפרמטרים שכדאי יהיה לבחון.

התמחות בכל סוגי הספות

חברת ניקיון מקצועית, מוכרחה להתמחות בכל סוגי הריפודים והספות. האם מדובר בניקוי של ספות בד או שמא ספות עור? יש לכך משמעות שכן מדובר בטכניקות ניקיון שונות, וכל טכניקה לא נכונה עלולה לפגוע בסוג הריפוד ואף להותיר נזק בלתי הפיך.

בדקו מול החברה שמולה באתם בהתקשרות, ובקשו לוודא שאכן מדובר בחברה המתמחה בכל סוגי הריפודים.

שביעות רצון

תמיד כדאי לבחון את מידת שביעות הרצון של לקוחות קודמים משירותי החברה. היום ניתן לעשות זאת בקלות רבה. אחרי שמצאתם את החברה שלכדה את תשומת לבכם, רשמו את שמה באינטרנט ובדקו מה אומרים עליה בביקורות שבכרטיס המפות של גוגל.

ניתן לראות שם דירוג כוכבים וכן ביקורות כתובות של לקוחות קודמים. תמיד תמצאו ביקורות שליליות, אך מה שחשוב לעשות הוא לבחון האם מדובר בכמה ביקורות שליליות מועטות, או שמא במגמה שעלולה להדאיג.

מסוגלות להיקף הפרויקט

אם מדובר בניקוי של ספה אחת אז הרי שכל חברה מספקת שירותים מסוג זה, אך אם מדובר בניקוי של ספות למשל במרכז מסחרי או במשרדים? הרי שחשוב לבחון את מידת המסוגלות של החברה לעמוד בפרויקטים רחבי היקף.

שיהיה לכם בהצלחה!