השכרת כספת פרטית במתחם מאובטח – היתרונות

כשאתם מבקשים להסדיר כספת – אתם יכולים לעשות זאת באמצעות הבנק, בהתקנה ביתית או במתחם פרטי מאובטח. האחרון מספק לכם את מלוא היתרונות הצרכניים וגם מגבה אתכם בפתרונות אבטחה חסרי תקדים אשר יחלישו מאד את הסיכויים לאירועי שוד. כשאתם לקוחות חדר כספות פרטי אתם זוכים ליתרונות הבאים.

אבטחה מלאה מרמת הבנייה ועד רמת השמירה

בניין של חדר כספות מאובטח בנוי מבטון מזויין מכל 6 פאותיו. המתחם מאויש בשומרים ומספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל הגנה מלאה על עצמכם ועל הרכוש: כספות בנויות היטב וקשות פריצה, ומערך שמירה מלא המפטרל 24 שעות ומורכב מיוצאי יחידות קרביות וחברות אבטחה מתקדמות. האחרונים אף עוברים פוליגרף כדי לשמור על ביטחונכם ולמנוע מהם למעול באמונכם.

תנאים צרכניים חסרי תקדים

חוזי שכירות לתקופות חלקיות (יום, רבעון) או שנתיות לבחירתכם. גיבוי כל מנוי כספת בפוליסת ביטוח של 5,000 דולר ארה"ב ללא תוספת תשלום עם אופציה להרחבה למבקשים. בנוסף, ניתן לבחור את גודלה של הכספת ממבחר של 3 דגמים, קטן, בינוני וגדול. ככל שהכספת מכילה יותר שטח כך המנוי התקופתי שלכם יהיה יקר יותר.

שירותים נוספים וייחודיים בתוספת תשלום

ליווי חמוש מהאוטו לכספת ובחזרה, התקנת מצלמת אבטחה בתא הכספת האישי שלכם, נעילת תכולה לירושה בחתימה שעווה, אשר תימסר ליורש כשימלאו לכם 120 שנים וניתן אף לקנות חזקה על כספת לכל החיים: לשלם סכום חד פעמי מוגדל, ולהשתמש יום ביומו בלי תוספת תשלום.

תנאי נגישות חסרי תקדים

לובי מאויש בפקידי קבלה לכל אורך שעות הפתיחה. ניתן להגיע אליו בכל יום עד 22:00 בלילה ללא הגבלת ביקורים. השכרת כספת פרטית מזכה אתכם בכך שתמיד יהיה מי שישמור עליכם כשאתם במתחם. החדר ממוקם בבניין משרדים ומסווה היטב בתוכו ועל כן גם קשה מאד להתחקות אחר מטרת ביקורכם בבניין: חסיון הביקור נשמר במלואו.

שירות לקוחות נגיש וגמיש

מחלקת שירות הלקוחות נגישה לכל מנוי ויכולה לשחרר לקוח ממנוי או לחתום עמו על מנוי חדש לאחר ששוחרר. תנאי שימור והוצאת לקוחות מהמאגר קלים מאד בחברה זו ואינם מצריכים כמעט ביורוקרטיה. השכרת כספת במתחם זה אינה רק בטוחה אלא גם מתחשבת מאד בצרכיו המשתנים של בעל המנוי.