בחירת קורס השקעות בנדלן – כך תעשו זאת נכון

קורס השקעות בנדלן מומלץ לבחור כאשר היעדים החשובים באמת הם שמושגים. מומלץ מאד להבין למי זה מתאים. זה לא מתאים לאנשים שאין להם דירה והם לחוצים על רכישת בית למגורים, כמו שזה לא מתאים למי שיש בבעלותו דירה והוא חושב שבאמצעות כניסה לפרויקטים ממשלתיים או אזוריים (ברמה העירונית או ועדת התכנון המחוזית) הוא יוכל בהכרח לעשות כסף. המטרה של קורס השקעות נדלן היא לעשות כסף בפועל מנדלן, ולא לרכוש את הדירה הכי Luxury במראה החיצוני שלה. לצערנו, ישראלים רבים מתפתים אחר פרסומות בהן כתוב שכדאי לרכוש דירה יפה ויוקרתית לצרכי השקעה באיזשהו מגדל יוקרה חדש, מבלי שיש להם בטחונות בסיסיים ביותר אפילו להחזר החוב. הסוד של קורס יזמות נדל"ן הוא שגם אדם שאינו מחובר לעולם היוקרה ואפילו אין לו משאבים כספיים משלו יוכל להיות יזם נדל"ן כל עוד המטרה שלו היא נדל"ן כעסק ולא בית מגורים בבעלותו.

רכישת שטחים בעלי יתירות השקעה גבוהה

מדובר בשטחים שגם אם המראה החיצוני שלהם לא נראה טוב, יש בהם פוטנציאל השקעה: באותם שטחים, אם ייבנה בית, הוא יהיה שווה הרבה כסף. איך קובעים זאת? זו בדיוק המטרה לשמה אתם צריכים להירשם אל קורס השקעות בנדלן. דוגמה בסיסית: מהם 2 אזורי העיור המבוקשים בישראל? גוש דן וירושלים, כמובן. אבל האם זה אומר שאין הזדמנויות במקומות אחרים? בוודאי שיש. צפון השרון (פרדס חנה והסביבה) זה יעד בו צומחת קהילת אומנים מכל הז'אנרים, מה שעשוי להביא להקפצת מחירים בשנים הקרובות. לכן, רכישת שטח באזור פריפריאלי שכזה עשויה להיות מאד מניבה כלכלית. חריש, שממוקמת ממזרח לאזור זה, היא מרחב עירוני מתפתח אשר עשוי להניב רווחים ליזמים. קורס השקעות בנדלן יוכל להכווין אתכם כיצד למצוא את ההזדמנויות הללו לא כמהמרים, אלא במהלך בטוח.

רכישת בתים ודירות בפרויקטים

בתחילת דברינו, דיברנו בדיוק על ההיפך: על כך שיזם נדל"ן צריך לדעת לזהות הזדמנויות כלכליות שיניבו לו רווחים. חלק זה של הקורס מיועד למי שכבר עשה זאת וברשותו הצלחה נדל"נית משטח שנרכש. רכישת דירות מבניינים שהם פרויקטים עשויה להיות משתלמת אם ורק אם זיהיתם הזדמנות גם בתחום זה: השקעה כנדלן מניב בערים הגדולות בגוש דן וירושלים, למשל, למטרת השכרה. פרויקט זה מיועד לבעלי אמצעים, אך חשוב לציין שהוא מניב תשואה נמוכה ביחס לפרויקטים נדל"ניים להשקעה מחוץ לאזורי הביקוש.

על הקורס לעסוק בנושאים הבאים

  • התמודדות על משכנתאות.
  • שעבודי נכסים ושימוש בהם להתרחבות.
  • השבחת נדלן ושיפוצו באופן כלכלי.
  • דרכים להשגת מימון בנקאי לפרויקטים נדלניים שנרכשו.

על הקורס לעסוק בנדלן כמו כל עסק אחר ולפתח רעיונות של יזמות עסקית והתרחבות כלכלית.