דיו למדפסת CANON במחירים נמוכים ותחת תנאי שירות חסרי תקדים מחנות אינטרנטית

אם אתם מחפשים לרכוש דיו למדפסת CANON על כל 5 הראשים: שחור עבה, שחור דק, כחול, מג'נטה (אדום-בורדו) וצהוב, אנחנו מספקים אותם במחירים חסרי תקדים שיחסכו לכם 70% מעלויות ההדפסה. היבוא אצלנו סיטונאי ולא קמעונאי משום שהיצרניות של המוצרים הללו סומכות עלינו בעיניים עצומות בכל הקשור להחזרת פגומים ושמירה על המוצרים. אתם כלקוחות תקבלו רק מוצרים תקינים שנבדקו בקפידה.

שירות מעולה לכל לקוח

התקשר לקוח שלא מבין מהו הדגם? אנחנו לא נעכב את המשלוח ונסייע לו לזהות זאת באמצעות הזמנות קודמות או זיהוי המדפסת. אנחנו נספק את המשלוח במהירות הבזק, ללא עיכובים ובכך גם אם אתה או את אינכם יודעים איזה ראש דיו אתם צריכים, לנו יש את הניסיון לגלות מה הוא היה. נסו ותיווכחו.

משלוחים מהירים לכל מקום

המשלוחים יצאו עם גמר ההזמנה ברגע שאושר התשלום (בהינתן שזה נעשה ביום עסקים בשעות העבודה). המשלוחים יגיעו ליעדם ימים מעטים מאד מביצוע ההזמנה. בכך, אנו לא רק חברה מקצועית עבור דיו למדפסת, אלא מפעילה שירות משלוחים יעיל ומהיר מאד.

משלוחים עד לבית הלקוח או אל משרדו

החלק המעניין הוא היעד הסופי של דיו למדפסת במשלוח מטעמנו. לא זו אף זו שהוא יוצא מכאן מהר, הוא מגיע ישירות לבית שלכם, לבניין שלכם, למשרד שלכם, או לכל כתובת אחרת שהשארתם. אתם לא צריכים לעבור בסניף הדואר וגם לא לגשת לחנות המהווה מרכז חלוקה מטעמו. המשלוח פשוט יגיע עד אליכם ללא כל מאמץ. בכך, רכישת דיו למדפסת CANON נעשית יעילה במיוחד כאשר אתם עושים אותה דרכנו.

שירות ייעוץ בנושא ראשי דיו

אם זו הרכישה הראשונה שלכם פה, אתם מוזמנים להשתמש במחלקת הייעוץ שלנו שתמליץ לכם אם להשתמש בדיו רגיל או תחליפי, ואם תחליפי – של איזו חברה. בכך, אתם מקבלים, עבור כל מדפסת, בהתאם למצבה, רמת החדשנות שלה ופרק הזמן שהיא בביתכם, את הדיו הטוב והמתאים ביותר. בחברה זו ניתן לספק ייעוץ עבור כל סוגי המדפסות, חדשנית וחדשנית פחות, מכשירים משולבים ומכשירי הדפסה רגילים ללא סורק ומכונת צילום נלווים. בואו לרכוש באחריות את מוצרי ההדפסה שלכם.