תוספות שיער לגברים מתקרחים – כל המידע

מאז ומתמיד היה נודע תחום תוספות השיער ככזה אשר יש עמו לא מעט ספקות ללקוח: "האם זה יצליח"? "האם זה לא נושא רפואי? למה ללכת לספר"? בשורה התחתונה, גם אם תעברו אצל הרופא, חוץ מאשר לשלוח אתכם לבדיקות, להקריא לכם את התוצאות ולפרש אותן (כלומר, להגיד לכם "יש לכם גנים של התקרחות") הוא לא יכול לעשות את העבודה הלכה למעשה. הוא עשוי לתת תרופות שיחזקו את הקרקפת ויעודדו הצמחת שיער, אבל לא בכל מקרה של התקרחות הן קיימות, וגם אם כן, התהליך אטי. אצל ספר, אתם מקבלים תוספות שיער לחלקים הבעייתיים של הראש מהיום להיום.

מילוי שיער דליל

תהליך שספר מקצועי יבצע עבורכם עם הזמנת העבודה. הוא ישתול שיער היישר בנקודות ההתקרחות. השיער נתרם על ידי בעלי מחלפות ראש בריאות שהחליטו לתרום אותן עבור אנשים כמותכם. תוספות שיער אלה הן הכי אפקטיביות כי הן מחברות שיער בריא ישירות לקרקפת שלכם ומאפשרות לכם להציג שוב שיער מלא או כמעט מלא, תלוי בהיקף המילוי שניתן לסדר בראשכם. כל מקרה נבחן לגופו, ותוצאות מילוי שהשיער הצפויות נמסרות ללקוח בטרם יקבל החלטה.

פאות וקשתות

אייטמים ניידים לחבישה על הראש. הם מסייעים למי שמחליט שלא לתת לספר שלו להתערב לו בשיער ישירות באמצעות שיער מתורמים. מדובר באנשים שהחליטו כי הרופא, ורק הוא, רשאי להתערב בשיער שלהם, כמובן באמצעות תרופות לחיזוק הקרקפת. במקרה כזה, ספר מקצועי עדיין יוכל לעזור לכם. אם אתם צריכים צילום מהיום להיום/למחר, התרופות לא ישפיעו מיד. הספר, במקרה זה, יוכל לפסל עבורכם פאה, והכי כדאי לפסל את "קשת הקסמים": פאה שנראית בדיוק כמו הצורה של קו צמיחת השיער שלכם, עם אותו סוג שיער כמו שהיה לכם בטרם הנשירה או הדילול. תוספות שיער אלה טבעיות, אף על פי שלא מדובר בחיבור ישיר לראשכם, אלא באמצעות קשת. אלה תוספות שיער לגברים שנקנות במספרות מקצועיות בקנה מידה גדול באופן יחסי.

אל תתנו לשיער שלכם ללכת לאיבוד

אם אתם יודעים שהשיער שלכם נושר והקרקפת חלשה, עשו הכל כדי לבלום את המגמה. תוספות שיער טבעי מאת ספר מקצועי יעשו את העבודה. תוספות שיער לגברים, בין באמצעות מילוי ובין באמצעות פאות, הן תוספות שיער שעובדות. נסו ותיווכחו!