טלפון כשר

המדריך המלא לבחירה נכונה של טלפון כשר

עד לפני כמה שנים, אם היינו מספרים לכם כי נדרש מדריך על מנת לבחור טלפון כשר – ככל הנראה הייתם מרימים גבה. הרי עד לא מזמן המבחר היה מאוד מצומצם, וכל מי שחיפש פלאפון כשר היה נאלץ להתפשר על אחת מבין האפשרויות המועטות שעומדות לרשותו. אך בעידן הנוכחי, שימוש בטלפון לצרכים יומיומיים הוא בסיסי – ולכן גם ציבור שומרי המסורת החליט לשנות את הגישה שלו.

מהסיבה הזאת כמות המכשירים הכשרים גדלה, וכיום כל אחד שירצה למצוא את המכשיר המושלם – יצטרך לעקוב אחרי המדריך המפורט הנ"ל. במדריך הבא אנו נסקור עבורכם את כל האלמנטים אתם צריכים להיות מודעים אליכם, כך שתוכלו לעשות בחירה מנצחת – בחירה שתאפשר לכם להנות מטלפון איכותי אך גם כשר למהדרין. אם לא תפעלו על פי ההנחיות שנספק לכם, לא מן הנמנע כי תגיעו למצב שבו תעשו בחירה לא נכונה.

גודל המסך – תבחרו את הגודל המועדף עליכם

הבחירה בין מסך גדול לבין מסך קטן היא מאוד אינדיבידואלית, ולכל אחת תהיה העדפה שונה בנושא הזה. יש כאלה שמעדיפים לבחור טלפון כשר עם מסך גדול בכדי שהם יוכלו לראות הכל, ויש כאלה שיעדיפו מסך קטן שיהיה קל להכניס אותו לכיס. כך שאתם צריכים לבחור איזה מסך הוא המתאים לכם, על בסיס הבחירה הזאת תוכלו לדעת איזה מבין המכשירים מתאים לכם ואיזה מבין המכשירים ככל הנראה לא יהיה מתאים לכם.

קיבולת הסוללה – תוודאו שהקיבולת מתאימה לתדירות השימוש

לכל פלאפון חכם תהיה את הסוללה שלו, ולכל סוללה תהיה את הקיבולת שלה. במילים פשוטות ככל שהקיבולת של הסוללה תהיה גדולה יותר, כך המכשיר יוכל להחזיק מעמד יותר זמן. כך שאם אתם יודעים שאתם תשתמשו במכשיר לא מעט, מוטב כי לא תתפשרו על קיבולת קטנה. אם אתם יודעים מראש כי השימוש במכשיר יהיה מינורי, תוכלו שלא לבחור במכשיר חכם עם קיבולת סוללה גדולה – וזה ירחיב את מגוון האפשרויות שעומדות לרשותכם.

עלות המכשיר – לכל טלפון כשר עלות שונה

אתם לא תרצו להגיע למצב שבו תאלצו לרכוש מכשיר כשר שחורג מהתקציב שעומד לרשותכם. לכן בכדי שתוכלו לבחור את המכשיר האידיאלי, אתם תהיו מוכרחים לדעת מראש מה התקציב שלכם. התקציב עשוי מצד אחד להגביל אתכם מאוד, במקרה שמדובר על תקציב נמוך באופן יחסי. מצד שני אם מדובר על תקציב סביר, תוכלו למצוא את עצמכם בוחרים את המכשיר הטוב ביותר – מבלי שתאלצו להתפשר.

האחריות על המכשיר – תעודת הביטוח שלכם

בין אם רכשתם טלפון כשר יקר או זול, אתם תרצו שהוא יגיע עם אחריות שתספק לכם מעין תעודת ביטוח. אומנם התקווה שלכם תהיה שלא תצטרכו להפעיל את האחריות, אך בפועל תמיד טוב שיהיה לכם אל מי לפנות בעת הצורך. כך שתבחרו מכשירים חכמים שיש להם אחריות ארוכת טווח, כך תוכלו לדעת שאתם יכולים להשתמש במכשיר מבלי לחשוש שיקרה לו משהו.

נוחות השימוש – תבחרו מכשיר שאתם מסתדרים איתו

כמו שכבר אמרנו יש לא מעט טלפונים כשרים, ולכן אתם יכולים להרשות לעצמכם לבחור את המכשיר שאיתו הכי תסתדרו. בסופו של יום השימוש במכשיר הוא יומיומי, ולכן אתם צריכים לצאת מנקודת הנחה שלא תאלצו להסתבך איתו יתר על המידה. אל תעשו בחירות שאתם לא בטוחים לגביהם, תבחרו במכשירים שיצא לכם להתנסות איתם או כאלה שאתם יודעים שלא תהיה לכם בעיה להתרגל אליהם – כי זה לא נעים לגלות שהמכשיר החדש לא מתאים לכם.

מאמר זה נכתב באהבה ע"י חברת המגן