השכרת כספות במרכז במתחם מאובטח ונגיש כל השבוע ללא הגבלת ביקורים

השכרת כספות במרכז הוא אחד השירותים הפופולאריים בכרך עירוני זה. האזור מאכלס בעלי רכוש יקר מסוגים שונים מתחום האומנות, התכשיטים, כסף מזומן בהישג יד, ועוד. תכולות אלה צריכות להיות מאוחסנות בכספות. שלא כמו שוטרים ואנשי אבטחה, אל תשימו את הכספת בבית. הצבת כספת בבית תוביל, בסיכוי גבוה מאד, לשוד. חברים, עובדי קבלן שמועסקים אצלכם, ואפילו אנשי חברת התקנת הכספות עשויים כולם לדווח לגורמים פליליים בכוונה או בשוגג (בשיחת רכילות אגבית) על היותה בביתכם. היעד החכם ביותר לשים בו רכוש הוא חברת השכרת כספות פרטית.

המלצות לבדיקת החברה ובחירתה

ודאו שהיא פועלת קרוב לאזור בו אתם עובדים ומתנהלים. לדוגמה, אם אתם גרים במרכז אתם צריכים שירות השכרת כספות במרכז. עוד נושא שכדאי לבדוק הוא הזמינות של הביקורים. חברה פרטית גובה תשלום לא זול על השירות, ואף אחד לא צריך להגביל אתכם באופן בלתי סביר בשעות העסקים. חדר השכרת כספת פרטי שפתוח כל יום עד 22:00 מהווה יעד סביר לשים בו רכוש, וזאת לעומת יעד בנקאי שיגביל אתכם לזמני פתיחת הסניף, ואם זה לא מספיק, גם ל- 20 ביקורים בשנה.

המלצות לבדיקת רמת האבטחה בחברה

קירות המתחם – בנויים מבטון מזוין, לא תערובת מלט רגילה. זו לא בושה לשאול את נציגי המכירות, ואם יש צורך גם להעלות את השאלה בפני ההנהלה.

ניטור המבנה – מתחם השכרת כספות צריך להכיל מצלמות אבטחה ואמצעי אבטחה אלקטרוניים. המבנה צריך להיות גם מנוטר וגם מאויש באמצעי בקרת צילום.

אבטחת הפנים – צריכה להתבסס על שומרים חמושים ומיומנים יוצאי יחידות קרביות. הכספת, בדומה לשירות בבנק, לא יכולה להיפתח על ידיכם בלבד אלא גם על ידי איש סגל מחדר הכספות. אותו איש סגל צריך להיות קצין המשמרת בה הגעתם.

המלצות לשירותים שמתחם כספות פרטי צריך להציע

חברת השכרת כספות במרכז הארץ צריכה לספק, בהידרשה, מצלמת אבטחה אישית לתא הכספת שלכם בתוספת תשלום. מומלץ שהיא תספק גם ביטוח רכוש בשווי 5,000 דולר לפחות כלולים במחיר המנוי שתשלמו, עם אופציה להרחבה עם תוספת תשלום. מומלץ כי חברת השכרת כספות במרכז תספק ללקוחותיה בתוספת תשלום מאבטח צמוד שילווה אותם מהחנייה לכספת ובחזרה, ותמכור שירותים ארוכי טווח כמו כספת לאחסון רכוש ירושה ואפילו כספת לכל החיים במחיר אחיד.