סרט קשירה פוליאסטר – אמין, עמיד וקל לפתיחה

פעמים רבות כאשר אנו קושרים חבילות לפני המשלוח אנו תוהים כיצד לעשות זאת על מנת לשמור על המוצר באופן המיטבי ביותר בתוך האריזה. התשובה לכך תפתיע רבים: צריך מוצר שהוא גם חזק וגם קל לתפעול. המשמעות של מוצר חזק וקל לתפעול היא שמקבל החבילה יוכל לפרום בקלות את חוט הקשירה על אף שבמקור הוא נחשב חזק ועמיד. סרט קשירה פוליאסטר מגשים בדיוק את התמורות הללו.

ניתן לקשירה במכונה או באופן ידני

סרט פוליאסטר הנו סרט קשירה למכונה או כזה שנקשר באופן ידני על ידכם, ללא ציוד קשירה נוסף. הסרט נכרך בקלות על החבילה ונוצר אותה ללא קושי. הסרט הנו צבוע ירוק ומגיע בטווח מידות אורך 1,500-3,000 מ"מ, רוחב 9.5-15 מ"מ, עובי 0.6-0.84 מיקרון וליבה 400 מ"מ. זהו אחד מסרטי הקשירה הידידותיים ביותר בתעשיית האריזות.

לבטוח בחבילה, ולאפשר למקבליה להתנהל עמה בקלות

מהו החשש מסלוטייפ? שאם תחתכו אותו, תחתכו את המוצרים בתוך החבילה. מה החשש  מדבק מגע? שהוא לא ייפתח. סרט קשירה פוליאסטר מאיין את כל הכשלים הללו. זהו סרט שברע הקשירה והמשלוח ניכר כמאד חזק ושאף כשל לא יכול לקרוע אותו. אבל אם מקבל החבילה מקבל מארז כזה לידיו הוא יוכל לפרום בקלות סרט קשירה פוליאסטר, וכאן טמונה המקצועיות של סרט קשירה למכונה: סרט שבמקור הוא קשה אבל ביעד קל לפרוק אותו ולשחרר את תכולתה של החבילה.

ליהנות מתמורות חסרת פשרות עם סרט הקשירה

סרט הקשירה הדק מאפשר לכם לארוז חבילות באופן מיטבי, קל ופשוט ביותר. אריזה של ציוד הובלה, אריזה במחסן וכד' נהפכות להיות נושא פשוט ביותר. סרט קשירה פוליאסטר מאפשר הידוק חבילות ללא קושי ונצירתן לפני שהמקבל הסופי יפתח אותן. באמצעות סרט קשירה פוליאסטר ניתן לממש שלל פרויקטי אריזה וליהנות מהעמידות ומהידידותיות של סרט ההדבקה.  סרט קשירה למכונה או בלעדיה מאפשר לכם להתנהל בקלות עם החבילות שלכם לאחר סגירתן ולוודא שהן יגיעו ליעד בטוחות. מעוניינים לשדרג את מערך הקשירה שלכם בבית העסק? דאגו להסדיר סרט קשירה למכונה ואריזת חבילות תהפוך להיות נושא פשוט ולא מורכב כלל. סרט קשירה פוליאסטר – מוצר חיוני בכל בית עסק בו נעשים משלוחים או שיש לו חבילות במחסן.