המדריך לאיתור חברה המשווקת ראשי דיו

אם אתם זקוקים לספק שימכור וישלח לכם ראשי דיו, במאמר מידע זה תוכלו ללמוד כיצד למצוא אותו ולדעת שבחרתם נכון. חנויות דיו יש בתפוצה מאד רחבה בארץ. לא בכל מקום יספקו לכם מחסניות דיו איכותיות וגם אם כן, מי הבטיח שכמות הנוזל שיש במחסנית היא הכמות שצריכה להיות אם זו הייתה האריזה המקורית? במקרים רבים מבקש הלקוח לשקול את מה ששלחו לו ונדהם לראות שבמחסנית שלו יש פחות דיו מאשר בדרך כלל. כאן תדעו כיצד להימנע מקשרי ספקים מעין אלו ולדבוק רק במי שאיכותי ומספק רק מוצרי איכות לכתובות של בתי אב ועסקים.

ודאו כי החנות עובדת עם מעבדה המציבה רף גבוה לאיכות המוצרים ושלמותם

מעבדה איכותית בחנות ראשי דיו תדע לזהות פגומים ולשלוח אותם בחזרה ליצרן או ליבואן ממנו היא יבאה את הסחורה. היא תעשה הכל בשביל שאצלכם לא יהיו ראשי דיו בסגנון הזה. החנות גילתה שראשי הדיו התחליפיים שלה מכילים מעט דיו? היא תערוך בירורים מול הספק ובינתיים תמצא מישהו אחר לקנות ממנו. בדרך זו אתם מבטיחים לעצמכם דיו למדפסת באיכות חסרת פשרות בלבד בכל פעם שתזדקקו לו.

ודאו כי החברה מבצעת את המשלוח שלה בדואר שליחים יעיל

משלוח מהיר ויעיל עד 3 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. הזמנה ללא עיכוב, והגעה לסף הדלת של בית העסק או כתובת המגורים. בנוסף, מומלץ לוודא כי החברה חוסכת לכם בעלויות. חברה משלוחי דיו טובה צריכה לחסוך כ- 70%  מעלות ההדפסה ללקוח לפני האינטראקציה עמה.

בדקו האם החברה מספקת שירות נדיב וידידותי גם ללקוחות שאין בהם מומחה IT

גם במקומות שאין בהם מי שמבין במחשבים ובמדפסות, ומתמצא בדגמי ראשי דיו, צריכה חברת מכירת ציוד הדפסה להפגין שירותיות ולסייע לאנשי הקשר למצוא את דגמי ראשי הדיו הנדרשים. חברות לא מעטות המספקות ראשי דיו מתעקשות לדבר עם מומחה בטרם יבצעו את המשלוח, אבל החברות הטובות יודעות להדריך את המתקשר לגבי ווידוא סוג מדפסתו, ולפיכך – מסייעות לו למצוא דגם מתאים של מחסנית דיו למדפסת. בחברה כזו, ההתנהלות והמשלוחים נעשים באופן הרבה יותר יעיל, משום שבכל שיחה, נציגי http://toner-center.co.il/  יודעים מה לשלוח ולא מעכבים זאת לשיחה מאוחרת יותר.