חדרי בריחה בתל אביב– הטיפים החמים לבחירתם

במאמר שלפניכם נספק את הטיפים העדכניים ביותר על בחירת חדרי בריחה בתל אביב. אם אתם גרים תל אביב ומעוניינים לחגוג בה את האירוע שלכם – יש לכם הזדמנות לחגוג במסגרת חדר בריחה יוקרתי. ניתן לבחור חדר בריחה שהוא חדר אימה או חדר בריחה המיועד למשחק קבוצתי על בסיס פתרון חידות. החדר הראשון מיועד ליחידים המתחרים בינם לבין עצמם על הימלטות מהירה מהחדר. החדר השני הוא חדר בו הפרטים משחקים כקבוצה, ללא מתחרים מול קבוצות אחרות. המטרה היא לפתור חידות קבוצתיות ולסיים באמצעותן את המשחק.

טיפ מס' 1: בחרו חדר בריחה פתרון חידות בלבד אם זהו בילוי משפחתי או יום גיבוש

באירועים כאלו תהיה לכם כמות מוזמנים לא קטנה בגילים שונים וקשה לעקוב מי מהם מוגבל בתנועתו ובבריאותו, מי נמצאת בהיריון וכד'. לכן, מראש אל תבחרו חדר אימה בכזאת סיטואציה כי הוא לא יתאים לחלק מכם. בחרו חדרי בריחה בתל אביב בהם הדרישה היא לפתרון חידות קבוצתי. אז, גם תוכלו להתגבש טוב יותר בינכם לבין עצמכם וגם ליהנות ממסגרת של חדר בריחה בטיחותי לכלל המשתתפים.

טיפ מס' 2: אתם קבוצה של צעירים נמרצים? בחרו חדר בריחה שהוא חדר אימה

אם אתם לא סובלים מבעיות בריאות, קלסטרופוביה, בעיות לב, לא נמצאות בהיריון, וכד' – מומלץ לסגור בילוי במסגרת חדר אימה. חדר בריחה מסוג זה מיועד להמלטות יחידים ממנו, כאשר במהלך המילוט קולות, הפחדות ודמויות שונות ינסו להכשיל אתכם במהלך. אין מגע אבל בהחלט ישנם תעתועים שיבלבלו אתכם. מאז מזכיר את חדר המראות בלונה פארק, רק שכאן מבעדן תראו דמויות ש- "ישתתפו" יחד עמכם במשחק. חשוב להדגיש שזה לא חדר בריחה שמתאים לכל אחד. חדרי בריחה בתל אביב מסוגים אלו מתאימים רק לאנשים שלא סובלים מבעיות בריאות או תנועה כלשהן, במצב תקין לחלוטין.

טיפ מס' 3: ודאו שהחדר שבחרתם מתאים לכם ולאירוע שלכם

ודאו שהוא נמצא קרוב לשאר אטרקציות האירוע ושהוא מכיל את מספר האנשים שאתם מבקשים לארח. במידה ולא כך הדבר ניתן להתפצל למספר חדרי בריחה. מומלץ גם לברר מהן העלויות ומהי העלילה של חדר הבריחה על מנת לבדוק שאתם מתחברים אליה ולמסרים שלה.