שאלות ותשובות על בחירת חדרי בריחה בתל אביב

כשאתם בוחרים חדרי בריחה בתל אביב – קחו בחשבון שהאפשרויות שייקרו בדרככם תהיינה רבות, ואתם תצטרכו לבחור במתאימה ביותר עבורכם. במאמר שלפניכם נציג את קובץ השאלות והתשובות עם השאלות הנפוצות ביותר בתחום בחירת חדרי הבריחה. באמצעותו, כל אחד ואחת מכם/ן ידע לבחור חדרי בריחה כאשר יזדקק לכך.

אם יש לי בקבוצה אדם עם קוצב לב, אשה בהיריון, ואדם נכה – הבילוי מתאים?

הוא עשוי להתאים אם תבחרו נכון חדרי בריחה ולא תלכו לכל חדר שעשוי לא להתאים. בדרך כלל, בכניסה לחדרי הבריחה כתוב במפורש לאלו אוכלוסיות עם מוגבלויות החדר אינו מתאים, וגם פקידי הקבלה יוכלו להשיב לכם בפרוטרוט על הנושא הזה. אבל הדרך הכי יעילה להחליט היא לדעת שמראש לא תלכו לחדר בריחה שהוא חדר אימה, חדר בו התחרות היא מי יברח ראשון באופן אינדיבידואלי ללא משחק קבוצתי. זה חדר אימה והפחדה שאינו מתאים לאנשים עם מגבלות בתנועה, ובוודאי שלא לחולי לב. האפשרות הטובה ביותר עבורכם תהיה חדר בריחה המבוסס על פתרון חידות קבוצתי.

אלו חדרי בריחה מתאימים לבודדים, או מקסימום לזוג שהחליט לגשת לבילוי מזדמן?

לחדר אימה בו הבילוי הוא אישי ולא קבוצתי ניתן להיכנס בכל שעה ביום העסקים. אפשרות נוספת היא להצטרף אל חדר בריחה קבוצתי המבוסס על פתרון חידות אם בקבוצה חסרים אנשים או לא הגיעו. במקרה כזה פקיד הקבלה יכול לשאול את חברי הקבוצה ולצרף אתכם אם ישנה הסכמה.

מהן מסגרות הבילוי בהן בדרך כלל משתמשים בחדרי בריחה?

תל אביב היא כידוע עיר שחדרי הבריחה אינם האפשרויות היחידות לבילוי. העיר עמוסה במסעדות, אתרי קיט וחופי ים, ולכן במרחב העירוני של עיר זו – מקובל לבוא לאירוע עם נושא, למשל יום הולדת לאיזשהו קרוב משפחה. כאשר חדר הבריחה הוא רק נדבך באירוע. לכן, חשוב להסדיר חדר בריחה שקרוב לאזור הבילוי העתידי על מנת שהבילוי יהיה נגיש ככל הניתן ללא אמצעים לוגיסטיים כמו נהיגה והובלה. במקרים רבים אורחים בודדים מתארחים בחדרי הבריחה לאחר או לפני בילוי בחוף הים. חדרי בריחה בתל אביב מהווים מוקד בילוי פופולארי, אך לרוב הוא נקבע במסגרת שרשרת של בילויים אחרים.