כך מומלץ לבחור חברת הדברה משולבת לעסק שלכם

כיצד מומלץ להדביר את בית העסק שלכם? ההדברה, בדומה לניקיון, לבנקים וליתר נותני השירותים, היא ספק חשוב מאד לתקינות התנהלותו של העסק בעתיד. במאמר זה נספק את המידע כיצד לבחור חברת הדברה משולבת אשר תזהה את כל הבעיות והאיומים על העסק ותטפל בהם/ן בד בבד עד להבאתו למצב של 100% בטיחות ויצרנות. מומלץ מאד להיעזר בכללי האצבע הבאים לבחירת החברה שלכם.

שימוש באמצעי ריסוס באישור משרד החקלאות ופיתוח הכפר

ריסוס בעסק אינו הדברה אורגנית. הוא השירות היחיד שתורם לחיטויו ולכניסתו למצב עבודה מחדש. בעוד המדביר האורגני עשוי להיות כל אדם שכאיש מכירות קצת למד את התחום ומתמחה בשיווק, המדביר הממשי הוא איש מקצוע שעבר הכשרה מטעם משרד החקלאות ופיתוח הכפר. הוא משתמש בחומרים כימיים ממיתים שייעודם הוא לא הרחקת המזיקים אלא המתתם וגדיעתם מהעסק שלכם למשך תקופה ארוכה מאד המתבטאת בשנים. חשוב לבחור בחברה שהייעוד שלה הוא ריסוס בעסק: שימוש בחומרי ריסוס ממיתים באשור משרד החקלאות, עם רישיון מדביר מקצועי לכל עובד.

התמחות בהדברה משולבת: המתת כל סוגי המזיקים

חשוב לבחור בחברה שעוסקת בהדברה באופן משולב. הדברה משולבת היא פרויקט בו מטפל המדביר בכמה סוגי מזיקים בו זמנית: נמלים, תיקנים, מכרסמים, ועוד. חשוב לוודא שהחברה בעלת ניסיון בזיהוי מוקדי המזיקים ומניעת הפצתם והתרבותם במקביל להדברה המקומית של אלו שמקננים בין כתלי העסק ברגע זה. המניעה של הפצת המזיקים היא המטרה של השירות ולכן מאד חשוב שחברת הדברה משולבת תעסוק גם בזיהוי הקנים ומוקדי ההתרבות האחרים והדברתם.

חשוב להסדיר תעודת אחריות מהחברה

תעודת האחריות היא מסמך שמבטא את התאריך והשעה בהם בוצעה ההדברה ואת פעילויות ההדברה שנעשו, כולל שמות חומרי הריסוס. רק בדרך זו המדביר הבא שלכם יכיר את היסטוריית ההדברה שלכם ויידע מה לעשות כאשר הוא ניגש למשימה זו בבית העסק שלכם. הדברה מוצלחת לעסק היא בראש ובראשונה פעילות המשך של פרויקטים מן העבר, ולכן תעודת אחריות מתועדת בכתב מאד חשובה לעניין זה. חברת הדברה משולבת צריכה לנפק תעודת אחריות לכל לקוח שהיא משרתת על מנת שהוא יוכל להציג את היסטוריית ההדברות שלו לחברות הבאות עמן הוא יעבוד או למדבירים הבאים מאותה חברה.