קורס יזמות נדלן – הדגשים שצריך להכיר בכדי לבחור אותו נכון

קורס יזמות נדלן הוא מסגרת לימוד בה תלמדו על יסודות הנדלן וכן אודות מהלכים יישומיים שכדאי להכיר כשעוסקים בתחום זה. במסגרתו של קורס יזמות נדלן נלמד אודות אפיקי השקעה והתרחבות תוך הכרת נהלי הנדלן בישראל וחובות הדיווח השונות במסגרתו. קורס יזמות נדלן מיועד לכל מי שמעוניין בנדלן כעסק, ולא רק כאמצעי לרכישת דירה ראשונה.

מהלכי ייזום בנדלן

זהו הנושא הבסיסי והחשוב מכולם שיילמד במסגרת קורס יזמות נדלן. אתם תלמדו כיצד ניתן לייצא בארץ יוזמות שונות בנדלן, החל מכאלה שכלל לא דורשות דירה ראשונה או הון עצמי ועד ליוזמות לממונפי נדלן. מה בתכנית? הכשרה ולימוד בהחתתמת ועדי בתים על התחדשות עירונית. הכשרה זו תאפשר לכם לעבוד בחברות השקעות הנדלן הגדולות כמחתימים בסכומים יפים שיאפשרו לכם להתרחב כלכלית בהמשך. כמו כן, תלמדו כיצד ניתן באמצעות בית קיים להתרחב לרכש של מספר בתים ולעשות זאת באזורי תשואה גבוהה, בהם מכירת נכסים תזכה אתכם ברווח משמעותי, בדומה לעסקת אקזיט בתחום הסטארט אפ בהייטק.

הנדלן כמקור פרנסה

מי שמעוניין להשתמש בכלי שנקרא נדלן בכדי להתפרנס באופן דומה לתלוש שכר יוכל ללמוד מהו נדלן מניב: שימוש בבעלות על נכסים באזורי הביקוש, תל אביב, המרכז וסביבתם, בכדי להשכיר אותם וליהנות משכירות יציבה יחסית. במהלך לימוד על נדלן מניב תלמדו כיצד לשווק את הדירה שלכם, וכיצד לגרום לציבור להבין שהכי כדאי לו לפנות אליכם והוא מפסיד אם יפנה למישהו אחר.

התרחבות והשקעות לטווח ארוך

בסופו של דבר, נדלן הוא עסק בדיוק כמו בעלות על מפעל או חברת הייטק. כמו כל עסק, גם לכם כנדלניסטים ישנן בוודאי שאיפות להתרחב. לכן, במסגרת קורס השקעות בנדלן תלמדו איך עושים השקעות: כיצד מזהים הזדמנויות שאם תשלמו עליהן בזול תקבלו אותן בתמורה עם אפשרות למכירה ביוקר. כיצד תדעו שאם תצאו בקמפיין מכירה ביוקר, יהיה צפוי ביקוש רב ואנשים יעמדו אצלכם בתור. אתם תלמדו להתבונן במודעות על השקעות בקרקעות ובנדלן וללמוד מי מהן אכן ראלית בהבטחות שלה ואיפה מבלפים אתכם. הכי חשוב, אתם תלמדו להתמודד עם נדלניסטים שפונים אליכם בכדי להשקיע ולשאול את השאלות הנכונות שיובילו למסקנה אם מדובר על השקעה טובה או לא.