חדרי בריחה לקייטנות

חופשת הקיץ הגדולה כבר בעיצומה והקייטנות מתקיימות בכל רחבי הארץ. מדריכי קייטנות רבים מחפשים אטרקציות ופעילויות מגוונות אשר יעניקו הנאה רבה לילדי הקייטנה אשר ישתתפו בהן, ופעילויות אשר יהפכו את ההנאה מהקייטנה להרבה יותר גדולה.

אם גם אתם מחפשים אטרקציה ייחודית שסביר להניח שרוב הילדים טרם השתתפו בה, ואם אתם רוצים לשלב בקייטנה אתגר מחשבתי יחד עם הנאה גדולה, חדרי בריחה בהחלט יכולים לענות על הצרכים שלכם ולהפוך את הקייטנה להרבה יותר מיוחדת והרבה יותר מהנה.

כמובן, לא כל חדר בריחה יכול להתאים לילדים או לשילוב עבור קבוצה גדולה של ילדי קייטנה, ולכן לפני שאתם בוחרים חדרי בריחה מסוים עליכם לבדוק אותו היטב ולהיות בטוחים כי הוא עונה על הצרכים שלכם.

התאמה לגילאי הילדים

הדבר הראשון שעליכם לבדוק לפני שאתם בוחרים חדרי בריחה לקייטנה הוא התאמה לגילאים של הילדים המשתתפים בקייטנה. ככל שהילדים יהיו קטנים יותר אפשרויות הבחירה יהיו מצומצמות יותר ולכן אם מדובר בקייטנה בה משתתפות קבוצות רבות של ילדים בגילאים שונים כדאי לבדוק אופציות לחדרי בריחה שונים עבור כל קבוצה ולא לקחת את כולם לאותו מתחם של חדרי בריחה.

בנוסף, שימו לב כי ישנם חדרי בריחה אשר יכולים לבצע התאמה של האתגר עבור גילאים שונים, כך שתוכלו להגיע אליהם בכל פעם עם קבוצה אחרת, ובכל פעם האתגר יהיה שונה על פי הגילאים של אותה קבוצה.

מיקום חדר הבריחה

עוד דבר שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים חדרי בריחה לקייטנות הוא המיקום. אם אתם צריכים להגיע אל חדר הבריחה בהסעות או אוטובוס בדקו היטב מה יהיו העלויות של התחבורה למקום ואם אתם עם תקציב מוגבל עבור האטרקציה הזו, ככל שתבחרו מקום קרוב יותר למקום המרכזי של הקייטנה ממנו אתם יוצאים, כך כמובן עלויות התחבורה יהיו זולות יותר.

בנוסף, אם מדובר במקום נגיש ובילדים גדולים יחסית תוכלו לצאת אל המקום גם באמצעות תחבורה ציבורית ולחסוך אפילו יותר.