חדר כספות פרטי – כל הטיפים החכמים לבחירתו

חדר כספות הוא אחד מהמקומות שבו תרצו לדעת שהרכוש שלכם בטוח ואינכם צריכים לדאוג לשלומו. אז מה לדעתכם צריך לקרות? אתם צריכים לקנות כספת ולשים בבית או במשרד? אולי לגשת לבנק ולעשות מנוי? ומה בדבר מנוי שייפתח בחברה 100% פרטית? כל האפשרויות לפניכם!

טיפ מס' 1: חשוב מאד לבחרו בפתרון אחסון בטוח גם לכם וגם לרכוש

כספת זה תא שיש בו רכוש יקר. הדבר עלול למשוך המון "מתעניינים" פוטנציאליים ואם הם מתעניינים חזק מספיק זה עלול לעלות לכם בחייכם. לכן, לא מאחסנים כספת בבית ולא מסליקים אותה בקיר חצוב. גם כאשר זה המצב, החברים שלכם יגלו את זה בתוך זמן קצר, לא יידרש להם הרבה. הרכילות עם צד גימ"ל והעברת המידע לפושעים היא גם כן רק שאלה של זמן. סטטיסטית, מי שהתקין בביתו כספת – צפוי להישדד בסיכוי גבוה. מצד שני, כספת בבנק היא גם כן לא פתרון של 100%. היא לא מתאימה לאילוצי האבטחה של המאה ה- 21, שכן לא מאבטחים אלא פקידי בנק מנהלים אותה יחד אתכם ופותחים אותה עבורכם. אתם מוגבלים ל- 20 ביקורים בשנה בלבד, ואם הכספת שלכם נשדדה, אתם עומדים בפנים אפשרות אחת בלבד: לתבוע את הבנק כי הוא לא צפוי להחזיר לכם כלום בלי זה.

טיפ מס' 2: חשוב מאד שיעד האחסון בו תאחסנו את הרכוש יהיה פרטי ולא בנקאי

מתחם כספות פרטי מספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל 100% הגנה. מערך שומרים חמוש ששומר עליכם גם מניסיונות שוד וגם מעצמו (הוא נשלח לפוליגרף אמינות כל זמן קצר לוודא שהוא כשיר לעבוד אתכם ועם ההנהלה). בנוסף, אתם מקבלים ביטוח רכוש של ענקית הביטוח Lloyds בשווי 5,000 דולר ארה"ב. בנוסף, אתם יכולים לשדרג את מערך האבטחה איך שתבקשו על ידי הזמנת ליווי וחמוש מהאוטו לכספת ולהיפך ולהתקין מצלמת אבטחה בתא שלכם. בנוסף, חדר כספות פרטי לא מגביל אתכם בביקורים. ניתן לבקר מתי שרוצים עד 22:00 בערב. אחראי המפתחות המשניים בכספות, שלא כמו כספת בבנק, הוא לא פקיד, אלא קצין קרבי שהוכשר להגן עליכם.