פוליש לבית – כל מה שביקשתם לדעת ולא העזתם לשאול

פוליש היא פעולה שנשמעת אחידה ובעלת מטרה מובנת מאליה: להפוך רצפה דהויה, שבורה או סדוקה לרצפה חלקה ובעלת מראה אחיד. במציאות, יש בתהליך הרבה יותר מורכבות, וזה מחלק אותו להמון תת קטגוריות של שירותי פוליש לבית. ה- 2 המרכזיות שבהן הן אלה שמניבות תוצאה מידית אך לא לטווח הארוך מול אלה שמניבות תוצאה ארוכת טווח.

פוליש לבית עם השפעה קצרת טווח

על פי רוב הוא מושכר בשביל להוזיל עלויות. השירות, שנקרא "פוליש ווקס" מכיל בתוכו מקבץ טיפולים להברקת הרצפה אולם מדובר בהשפעה לטווח הקצר, מה שאומר שכעבור מספר חודשים עד מעט למעלה משנה המצב יחזור לקדמותו, והרצפה תהיה שוב מחוספסת ובעלת מראה בלתי אחיד. מי שמעוניין להוזיל עלויות לפני מכירה ולהציג נכס איכותי בפרק זמן קצר יעשה זאת על בסיס פוליש ווקס.

פוליש לבית עם השפעה ארוכת טווח

גם זה שירות פוליש אך כזה ששומר על התכולה הנקייה מבריקה לזמן ארוך ללא דהייה. פוליש מסוג כזה שנקרא "פוליש קריסטל" נחשב לטיפול יקר יותר אך שורד יותר, כזה שדואג שהרצפה תישאר מבריקה לפרק זמן לא מועט.

למזמינים פוליש כדאי להזמין גם ליטוש מרצפות בדרך כלל

ליטוש שיש ומרצפות הוא פרויקט אשר יוצר שכבה אחידה בכל רצפה, מבטל מהמורות ובורות שנוצרו עליה עקב שברים וגורם לכך שהרצפה תהיה גם חלקה, גם אחידה וגם בעלת מראה מבריק באמת. הסתמכות על ליטוש מרצפות ולא רק על הפוליש עצמו תניב לכם בדיוק אך הבית המושלם שציפיתם לקבל, עם הרצפה המבריקה  שתשמור לכם על הבית לעוד זמן רב במצב מבריק.

פוליש וליטוש – מתכנון למציאות

עליכם למצוא קבלן מבצע אשר מומלץ בשוק ומבצע את המשימות על הצד הטוב ביותר. זהו שירות שללא ממליצים קשה מאד למצוא בו קבלנים טובים ועובדים מיומנים. פוליש לבית וליטוש של מרצפותיכם מאתרים אך ורק דרך המלצות, ובכך מונעים התאכזבות מתוצאותיה של חברת פוליש אחרת. אם השתכנעם כי מדובר בחברה עם ניסיון מוכח יש ליצור עמה קשר ולנסח הצעת מחיר ולוחות זמנים לביצוע הפרויקט. אם אישרתם את הלו"ז, השירות צריך להתרחש במועדו, כולל בחלקיו הפנימיים אם ישנם.