טיפים לבחירה והתאמה של שידות אמבטיה מעוצבות

מי שהתנסה בעברו בעיצוב חדר אמבטיה ודאי שם לב כי ארונות אמבטיה מעוצבים כמעט שאינם יכולים לעמוד כ- STANDALONE. עיצוב חדר אמבטיה תקני לרוב יסתיים גם בהנחת החסנים ניידים כמו שידות אמבטיה כפרי. שידות אלה מאפשרות הנחת חפצים לשימוש לטווח הקצר, בשונה מארונות המשמשים כמזווים לתכולה לשימוש בעוד זמן רב. בנוסף, משמשות השידות לאחסון רכוש קבוע בו משתמשים בחדרי רחצה כמו כובעי רחצה, כלי טיפוח ותמרוקים שונים.

בחרו את השידות בהתאם למבנה העיצובי של חדר האמבטיה

אם חדר האמבטיה שלכם מעוצב בסגנון מודרני על טהרת הצבעים הלבנים וגווני האופווייט, אתם זקוקים להחסנים כמו שידות אמבטיה מעוצבות בצבעים אלו. אולם, אם חדר האמבטיה מעוצב בדיוק הפוך, על טהרת העיצוב החום והעתיק, ייתכן כי שידה לבנה דווקא תתאים ותתבקש בשביל ליצור עיצוב בסגנון פרובנס. במקרה כזה תהיה השידה בעלת גוון לבן כהה מעט במרקם שמנת.

הכי כדאי לרכוש שידות לחדרי אמבטיה יחד עם ארונות

כך, הבאנדל מגיע בסט מוכן, ללא צורך להתאים עיצובית. ארונות לחדרי אמבטיה יחד עם שידות תואמות יצרו בדיוק את האפקט הדרוש לעיצוב יסודי, קפדני ומדויק של חדרי אמבטיה. חדרי אמבטיה בהם משולבת גם תאורה מתאימה לבית יהוו אבטיפוס ממשי בתחום עיצוב חדרי השירות הביתיים.

הטמעת תאורה נכונה בחדרי אמבטיה – טיפים בסיסיים

  • תאורת פנים כפרית המתאימה לחדרי אמבטיה לא תהיה תלויה על חוט בשל רגישות החדר, בהיותו חשוף למים.
  • תאורה לבית המתאימה לחדרי אמבטיה תהיה, אם כן, תאורה צמודת תקרה.
  • ניתן לשלב גם תאורה צמודת מראה, למשל על ידי תליית ספוטים ולדים על מראות גדולות.

בחדרי אמבטיה התאורה אינה רק מאירה אלא גם שותפה מלאה בעיצוב המתחם. תאורה המדגישה מראה שקופה או מפיצה צבע שאינו בהכרח צהוב ולבן (בנורות LED) גורמת לחדר האמבטיה להיראות שונה לחלוטין   ממה שהוא נראה בטרם שילובהּ. שילוב גופי תאורה לבית מעוצבים המתאימים לחדרי אמבטיה יטביע את חותמו ויהפוך אותם לדקורטיביים ואטרקטיביים במיוחד. גם אתם וגם בני ביתכם תתקשו לצאת מחדר האמבט החדש והיוקרתי כשמיטב רכיבי התאורה המתקדמים לצדכם, והם דואגים גם לעיצוב מחודש וגם להפצת אור יקרות בחדר המפנק.