איך לחבור חברת עצמאי שכיר בצורה הטובה ביותר?

חברות עצמאי שכיר הינן חברות אשר מאפשרות לכם לעבוד גם בתור שכירים וגם בתור עצמאיים בצורה נכונה ומותאמת מול רשויות המס. ישנן חברות, והבולטת ביותר בהן היא חברת וולט, אשר לא מעסיקות עובדים בתור שכירים. יותר ויותר חברות בישראל מבינות כי תנאי ההעסקה של השכירים בישראל, לעומת התנאים שמקבלים עצמאיים, מגבילים מאוד את בעלי העסקים המעסיקים שכירים ולכן היום יותר ויותר חברות עוברות למודל של העסקת עובדים עצמאיים.

מה זה אומר? פשוט. אתם מבצעים את העבודה שלכם עבור החברה, בין אם במשרה מלאה ובין אם חלקית, ובסוף החודש אתם מפיקים עבורה חשבונית דרכה הם משלמים לכם את השכר שלכם. כך החברה לא כבולה ליחסי עובד מעביד וישנם תחומים רבים בהם לחברה הרבה יותר נוח ונכון לעבוד בצורה הזו.

מה זה אומר מבחינתכם? העובדים? בכדי לעבוד עם חברות כאלו אתם צריכים להיות בעלי עסק עצמאי, על כל המשתמע מכך. לפתוח עסק ברשויות המס, לדווח על ההכנסות שלכם ולהתנהל כעצמאיים לכל דבר. כמובן, שזהו לא עניין פשוט ולכן היום רבים מעדיפים לעבוד עם חברה אשר מבצעת את כל הבירוקרטיה הזו בעצמה וחוסכת להם התעסקות מיותרת בנושא הזה.

איך תוכלו לבחור חברה כזו בצורה נכונה? יש לנו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם.

עבדו עם מקצוענים בלבד

כאשר אתם בוחרים חברה אשר מציעה שירות של הפקת חשבונית לשכיר וניהול מלא של העסק שלכם כעצמאיים, אתם חייבים לבדוק את רמת המקצועיות שלה. עליכם לעבוד רק עם חברות מקצועיות ומומחיות בתחום אשר יוכלו באמת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, ותוכלו להיות בטוחים כי הן מנהלות את התיק שלכם על הצד הטוב ביותר.

אספו מספר חוות דעת

פנו אל חברים ומכרים, בין אם כאלו שעובדים עבור חברת וולט ובין אם כאלו אשר עובדים עבור חברות אחרות כעצמאיים ובקשו מהם חוות דעת על חברה כזו. חוות דעת והמלצות מקצועיות יאפשרו לכם לסנן את האפשרויות ולבחור כך בחברה המתאימה והטובה ביותר עבורכם.