קייטרינג לאירועים קטנים במחירי רצפה ובתנאים חסרי תקדים

אם האירוע שלכם קטן, ואפילו אם הוא בכלל לא נערך באולם אלא בבית שלכם או בבית של מישהו אחר, ניתן להזמין קייטרינג אולמות מקצועי שיתארח אצלכם ויספק את המנות הטעימות והמשובחות ביותר באיזה תחום שרק תבחרו: בשר, מאכלי חלב, טבעונות, צמחונות ועוד. אנו מספקים שירות קייטרינג לאירועים קטנים מזה זמן רב, ומתמחים בעיקר בהם. כאשר אנו מגיעים לאירוע, אנו מכינים את התשתית בתוך מספר דקות ואנו מוכנים לשרת את הציבור בפרק זמן כמעט מידי מרגע ההגעה וההתמקמות.

כיצד נהוג לבחור את תפריטו של קייטרינג לאירועים קטנים?

את תפריט הקייטרינג יש לבחור על ידי ישיבה במשרדים שלנו, צפייה בתפריטים, טעימה בזמן אמת של רכיבי התפריטים, וקבלת החלטה שתתבסס על טעמכם וטעמם של יתר מארגני האירוע. אל תחששו מהבאות, במובן זה שיהיו לכם צרכים שלא יאכלו בשר, חלב, גלוטן, וכד'. אנו מנוסים מאד בסיטואציות הללו משום שיש לנו ניסיון להעריך מראש כמה מהאורחים שלכם יהיו כאלה בהתאם לכמות האורחים שתזמינו. לכן אנו ניערך מראש ונפק לכל לקוח את המנה המתאימה לו, כולל לקוחות חריגים ואורחים המבקשים מזון שונה ממה שהזמנתם בתפריט.

קייטרינג לאירועים קטנים בבית הלקוח – האם כדאי?

אנשים רבים שואלים אותנו זאת, והתשובה היא שבאירועים קטנים מאד אין טעם לשכור אולם. אם יש לכם בית בינוני וכל שכן גדול – תוכלו להשתמש בו כאולם לכל דבר ועניין. המשמעות היא שכל מי שתזמינו יהיה בבית שלכם, מזמרים ודי ג'יי ועד הקייטרינג. הפלטפורמה הזו מקובלת מאד בישראל, וצריך להקפיד על כללי תרבות הדיור: לשריין מראש תאריך ולהודיע לשכנים בעל פה ובהודעה כתובה. אנו, כחברת הסעדה לאירועים קטנים, נדע לעשות את העבודה בכל סוגי הבתים.

קייטרינג לאירועים קטנים מכל הסוגים

אנו מספקים מענה עבור קייטרינג לאירועים קטנים בבית טקסיים, קייטרינג לאירועי חברה קטנים, חתונות קטנות, חינות, ועוד. קייטרינג לאירועים קטנים מטעמנו מכי את כל מה שתצטרכו כדי שהאירוע שלכם יצליח מבחינת איכות המזון שלו, והלקוחות יצאו מרוצים. אנו מחזיקים במיטב האישורים של משרד הבריאות להפעלת קו קייטרינג, ובתעודות כשרות מתאימות המעידות כי המזון כאן כשר.