בחירת חברת הובלות קטנות

כל אחד כמעט שמע או התנסה בסיפורים של חברות הובלה שמבריזות ברגע האחרון, חברות הובלה אשר מעלות את מחיר ההובלה באופן פתאומי ביום ההובלה, חברות הובלה השוברות מחצית מן החפצים ומובילים אשר מקללים אתכם כל הדרך לדירה החדשה. מעבר דירה מהווה תקופה קשה ועמוסה גם בלי שיוסיפו לו מגבלות וקשיים ולכן חשוב לבחור חברת הובלות קטנות שתספק לכם את השירות הטוב ביותר.

זמנים

הקדימו לחפש ולסגור עסקה עם חברת הובלות קטנות כמה שיותר מהר. בתקופות בהם ישנם מעברי דירות רבים חברות ההובלות עמוסות מאוד ואם תחכו לרגע האחרון תאלצו להתפשר ולעבור דירה עם חברה היחידה שתהיה פנויה בתאריך המעבר שלכם.

ביטוח

הובלות דירה עשויות להיות כרוכות בהרס של הציוד שלכם. כדי למנוע את המצב הזה מומלץ לבחור בחברת הובלות אשר מעניקה ביטוח על החפצים ומפצה במקרה של הרס או פגם. השכילו לשאול אם מחיר הביטוח כלול במחיר שנקב נציג החברה או שיהיה עליכם להוסיף לתשלום. חברות המעניקות ביטוח מקפידות לרוב לעטוף את החפצים המועדים לפורענות כך שלא ייגרם להם כל נזק.

רשימת מלאי

מרבית חברות ההובלה בונות את הצעת המחיר על פי כמות הציוד שיש ברשותכם. בהתאם לכמות הציוד אף קובעת החברה את מספר המובילים שיגיעו ביום ההובלה. הכינו רשימת ציוד מפורטת ככל האפשר עם אומדן מספר הארגזים. אם הציוד שלכם אינו מינימליסטי מומלץ לבחור בחברה המסכימה לשלוח נציג לצורך אומדן החפצים. כך תוכלו להימנע ממצבים בהם התרחשה אי הבנה אשר תשבש את יום ההובלה.

התאמה לגודל הדירה

ישנם חברות המובילות דירות בגדלים שונים וישנם חברות המבצעות הובלות קטנות. אם יש לכם דירה קטנה עם מעט חפצים מומלץ לבחור בחברה של הובלות קטנות משום שבדרך כלל המחיר שהם נותנים הינו נמוך יותר מחברות רגילות אשר שולחות משאיות גדולות.

שירותים נלווים

ישנם חברות הובלות דירה המספקות שירותים נוספים מלבד שירותי ההובלה. חברות אלו יכולות לארוז עבורכם את הבית, לפרוק את הציוד בבית החדש, לנקות את הבית הישן לאחר הפינוי ולנקות את הבית החדש לפני ההובלה. שירותים אלו הינם בתוספת תשלום אך הם חוסכים זמן רב והרבה מתח ובלגן.