כיצד מעריכים מחיר עבור שירות הפעלה ליום הולדת?

מי שמספק פעילות יום הולדת לילדים צריך לספק את כל מה שנדרש עבורכם לאירוע בוטיק מיוחד במינו. עבור שירות כזה המחיר נקבע על פי כמה נדבכים. ראשית כל, יש לשאול את עצמכם מהו הניסיון של המפעילה או המפעיל? מפעילות עם הרבה ניסיון יקבעו לעצמן מחיר יקר יותר. השירות נראה תמים למראה, אך מדובר בשירות שהוא שווה ערך לבעל מלאכה, מוזיקאי או מהנדס. זו מיומנות שלומדים אותה, ומשלמים עליה כסף בשביל להיות טובים יותר בה.

מפעילה ליום הולדת לגיל הרך

מפעילה מסוג זה צריכה לשלוט ברזי הפעלת התינוקות והילדים בתחילת דרכם. היא תעבוד עם ילדים שחלקם עוד כלל לא הולכים על 2 רגליים ואפילו לא מדברים. זו הכשרה במסגרתה היא לומדת לתקשר עם ילדים באמצעות פעולות ולא באמצעות המילה הכתובה או המדוברת. מפעילה ליום הולדת לגיל הרך תצליח, גם באירוע בו המבלים הם תינוקות וילדים קטנים מאד, להביא אותם לסיפוק ואתכם לאושר כשתראו אותם מתנהלים באירוע.

מפעילה ליום הולדת לגילאים בוגרים יותר

מפעילה מסוג זה צריכה להבין מהו עולמם של ילדים בתחילת דרכם כאנשים חושבים. גיל זה הוא גיל המפתח לעולמם של ילדים שמדברים, חושבים והוגים בעצמם, והמכנה המשותף באירוע צריך לכוון לקבוצות הגיל הללו על כל תחומי העניין והאינטלקט שלהם. מפעילה ליום הולדת תדע בדיוק מה לעשות על מנת שמסיבת יום ההולדת תיראה מתאימה לגילים הללו, כך שכל ילד ירגיש מחובר, וסיכוי רב – שרבים מהילדים ייהנו מהנעשה באירוע.

על מה אנחנו משלמים כשאנו מזמינים מפעילה?

ההערכה של המחיר עבור מפעילה ליום הולדת מתבססת על זמן הכנת הפעילות שהיה נדרש ממנה, על ציוד חד פעמי כמו בלונים שהיה עליה לרכוש (על המוצרים הרב פעמיים בוודאי שלא תחויבו כי זהו רכושהּ הקבוע), ועל המשאבים שנדרשו ממנה בשביל להרים את האירוע. קחו בחשבון כי פעילויות המצריכות ציוד יקר, כמו כדור בועה, ישתקפו גם במחיר הסופי.