הזמנת קייטרינג לאירוע

כל מי שעשה אי פעם אירוע, בין אם זו היתה חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית מילה או אפילו יום הולדת שנחגג בפורום נרחב יודע שארגון אירוע כזה כרוך בהרבה כאבי ראש. צריך למצוא תקליטן או להקה שתנגן באירוע, עוד קודם לכן צריך למצוא מקום שיניח את הדעת של כל הצדדים ולבסוף מה שנשאר זה למצוא חברת קייטרינג לאירועים שתגיש לנו אוכל מיוחד וטעים ושהמוזמנים ידברו על האוכל שהוגש עוד זמן רב לאחר האירוע.  כשמזמינים חברת קייטרינג האפשרויות הינן רבות וניתן להזמין אירוע עם מלצרים, בר מרכזי או מגשי אירוח ואפשרויות האוכל גם כן מרובות בין אם מדובר בקייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי ועוד.

איך נרצה שהאוכל יוגש?

בין אם מזמינים קייטרינג חלבי ובין אם מזמינים קייטרינג בשרי כשמזמינים חברת קייטרינג לאירועים שתעשה לנו את האירוע ישנם מספר סגנונות הגשה שאנו יכולים לאמץ והכול תלוי כמובן באיך אנו רואים בדמיוננו את האירוע ומהו התקציב שלנו. אפשרות אחת להגשה באירוע הינה בר מרכזי שהאורחים ניגשים עצמאית אליו ולוקחים לעצמם מה שהם רוצים וכמה שהם רוצים. אפשרות שנייה היא הגשה על ידי מלצרים שמסתובבים בין המוזמנים, ואפשרות זו הינה המכובדת ביותר. ואפשרות נוספת היא לפזר מגשי אירוח מעוצבים ומכובדים על השולחנות והמוזמנים ייקחו מהם עצמאית. אפשרות זו הינה הזולה ביותר.

מה כדאי לוודא לפני שמזמינים?

לפני שמזמינים חברת קייטרינג לאירועים כדאי לוודא מספר דברים בין אם זה קייטרינג חלבי ובין אם זה קייטרינג בשרי וכן בין אם זה הגשה אישית, בר או מגשי אירוח.  הדבר הראשון שצריך לוודא הוא שישנה תעודת כשרות לחברת הקייטרינג וזאת מכיוון שגם אם המשפחה הינה משפחה חילונית בדרך כלל יש מוזמנים רבים שהינם שומרי כשרות ואם האוכל לא יהיה כשר זה עלול להוביל למבוכה קשה למזמיני האירוע. דבר נוסף שכדאי לוודא הוא שהחברה הינה חברה רצינית ומקצועית ובעלת מוניטין בתחום מכיוון שאירוע הינו פעם בחיים וכל תקלה שתקרה לא ניתן יהיה לתקנה בהמשך מה שעלול לגרום לאכזבה רבה.