השכרת או רכישת מצנן לבית אבלים – לעבור את השבעה בשלום ובנוחות

אם אתם או אדם אשר קרוב אליכם יושב שבעה בבית אבלים בימים החמים ביותר של הקיץ, גם אתם בוודאי יודעים כי הישיבה בחצר בית האבלים בקיץ יכולה להיות קשה מאוד גם מבחינה פיזית ולא רק מבחינה נפשית. הקייצים בישראל חמים במיוחד, ולרוב איננו מצליחים לצאת מחוץ למערכת מיזוג אוויר כלשהי – בבית, בעבודה, בבית הספר, ברכב, ובכל מקום אחר. כאשר יושבים שבעה, בדרך כלל יושבים בחצר הבית, משום שהבית איננו מסוגל להכיל את כמות האנשים הגדולה אשר מגיעה לשבעה. משום כך, כשמדובר על ישיבה בחצר הבית בימי הקיץ החמים, איננו יכולים להנות ממיזוג האוויר אשר מציע לנו המזגן הביתי למשל.

יש פתרון לחום הגדול

אז מה עושים במקרה כזה? איך אפשר לפתור את בעיית מזג האוויר החם והלח? הפתרון שאנחנו רוצים להציע לכם כאן נקרא מצנן. זהו מכשיר זול ונייד, אשר ניתן לרכישה או להשכרה, אשר תוכלו להציב גם בחצר הבית שלכם על מנת לצנן ולמזג את האוויר. קנייה או השכרת מצננים לבית אבלים יכולים לאפשר לכם לסבול הרבה פחות מהימים החמים של הקיץ, ולעבור גם את התקופה הקשה של השבעה בנוחות יחסית ללא קושי פיזי אשר מתווסף אל הקושי הנפשי.

מצנן מאפשר לכם קירור של שטח חיצוני

היתרון הגדול של המכשיר הזה הוא ביכולת לקרר ולצנן שטח חיצוני. בניגוד למזגן הביתי שלכם, אשר יכול לקרר אך ורק את החדר שבו הוא מותקן, את המכשיר הזה תוכלו להציב בחצר הבית והוא יקרר את האוויר ויהפוך אותו לנעים יותר, ולעיתים הוא עדיף על השכרת מאווררים בשל היכולת לקרר ממש ולא רק ליצור תנועת אוויר.

המצנן הוא נייד ביותר בהשוואה למזגן

הניידות הגבוהה, וחוסר הצורך בהתקנה מורכבת ומסובכת בתוך בניין, היא זו שמאפשרת למצנן לפעול גם בחצר הבית שלכם, ולקרר את האוויר בחוץ.

עלות המצנן איננה גבוהה בהשוואה למזגן

מחירו של המצנן זול בהרבה ממחירו של המזגן. ולכן השכרה או קנייה של מצננים לבית אבלים היא כדאית מאוד ומשתלמת, ואינה כרוכה בהוצאה כספית גדולה וכבדה מדי.